Milli Takımı kampı karıştı! Ünlü sporcu arkadaşına çatalla saldırdı

Milli Takımı kampı karıştı! Ünlü sporcu arkadaşına çatalla saldırdı
Milli Takımı kampı karıştı! Ünlü sporcu arkadaşına çatalla saldırdı

Çatal isteme nedeniyle başlayan atışmada halter milli takımı sporcuları Daniyar İsmayilov ile Murat Ekinek arasında büyük bir kavga çıktı.

Erkek Milli Halter Takımı'nın Gaziantep'teki kampında büyük bir kavga çıktı. Olay sonrasında Daniyar İsmayilov ile Murat Ekinek kamptan gönderildi.

Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, iki sporcunun tartışmasının çatal isteme nedeniyle ortaya çıktığını söyledi.Çatal yüzünden iki sporcu birbirine girdi.Başkan Taşpınar, yaşanan olayı şöyle anlattı:

"Yemek sırasında Daniyar, takım arkadaşı Murat'tan çatal istiyor. Murat da 'Kendin al.' cevabını veriyor. Sonrasında Daniyar kalkıp çatalı aldıktan sonra arkadaşının koluna ve sırtına acı verecek şekilde batırıyor. Sonrasında masa ve sandalyeler havada uçuşmuş. Teknik heyet tarafından iki sporcu da kamptan gönderildi."

Teknik heyetin yaşanan olayları rapor ederek federasyona göndereceğini aktaran Taşpınar, "Rapor geldikten sonra yönetim kurulu ve disiplin kurulu gereğini yapacak. Şu anda sadece iki sporcuyu kamptan gönderdik. Rapor sonrasında kimin veya kimlerin suçlu olduğuna karar verilecek" ifadelerini kullandı.