Nevzat Aydın'dan Trabzonspor'a dev destek!

Nevzat Aydın renkli kişiliğiyle sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
Nevzat Aydın renkli kişiliğiyle sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Türkiye'nin önde gelen girişimcilerinden olan Nevzat Aydın, bir dönem başkan yardımcılığını üstlendiği Trabzonspor'a büyük bir destekte bulundu. Aydın, yaklaşık iki hafta önce başlatılan kampanya kapsamında bordo mavili ekibe 610 bin TL destek oldu.

Trabzonspor Eski Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, bordo mavili ekibin yaklaşık iki hafta önce başlattığı destek kampanyasına rekor seviyede bir bağışta bulundu.

Yönetim kanadında görev aldığı dönemde de takıma ciddi maddi katkılar sağlayan Nevzat Aydın, söz konusu kampanya kapsamında tam 610 bin TL destekte bulundu. Aydın’ın bu hareketi, bordo mavili camianın büyük takdirini topladı.

Trabzonspor’un konuyla ilgili yaptığı resmi açıklama şu şekilde:

  • Kulübümüzün yaklaşık iki hafta önce başlattığı destek kampanyasına büyük bir katkı da Eski Başkan Yardımcımız Nevzat Aydın’dan geldi. Aydın, kulübümüze 610 bin liralık destekte bulundu.
  • Ülkemizin en başarılı iş adamlarından birisi olan Nevzat Aydın, kurucusu ve şu an itibariyle de CEO’su durumunda olduğu Yemek Sepeti’ni, rekor bir tutarla yabancı bir firmaya satarak büyük bir yankı uyandırmıştı.
  • Kulübümüzde çeşitli dönemlerde iki kez yöneticilik yapan, her gittiği ülkeye “Bize Her Yer Trabzon” sloganını uyarlayan Nevzat Aydın bir önceki dönemin yönetim kurulunda Başkan Yardımcılığı görevindeyken sağladığı ekonomik katkıların yanında stadyumumuzdan aldığı locayla da desteğini sürdürdü.
  • Son olarak kulübümüzün destek kampanyasına da kayıtsız kalmayan Nevzat Aydın, kampanyayı yeni yönetimin somut ve anlamlı bir adımı olarak değerlendirerek, Trabzonspor’u çok sevdiğini ve her fırsatta elinden gelen tüm yardımı seve seve yapmaya hazır olduğunu söyledi.
  • Kulübümüzün bu gibi zor süreçleri aşacak güçte olduğunu belirten Aydın, “Yeter ki camia içinde ortaya konan bu dayanışma örneğinin sadece maddi düzeyde değil; manevi düzeyde de ortak akıl, birlik ve dayanışma şeklinde sürdürülebilsin” diye konuştu.
  • Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ise yaptığı açıklamada “İyi ki Trabzonsporumuzu böyle yürekten seven çok değerli işadamlarımız ve taraftarlarımız var. Bu mücadeleyi hep beraber vereceğiz. Dayanışma içerisinde güzel günlere beraber yürüyeceğiz. Sayın Nevzat Aydın’a ve bugüne kadar bize desteklerini esirgemeyen değerli camiamıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.