Quaresma'nın oğlu babasının izinden gidiyor

Quaresma'nın oğlu.
Quaresma'nın oğlu.

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızının oğlu Ricardo Quaresma'nın 6 yaşındaki oğlu Ricky, attığı golle "Babasının oğlu" dedirtti.

Beşiktaş'ın altyapısında oynayan Quaresma'nın oğlu Ricky attığı golle dikkat çekti.

Ricky'nin golü, Beşiktaş'ın ligde Fenerbahçe'yi 3-1 yendiği maçta babasının sol ayağıyla Kameni'yi mağlup ettiği pozisyona benzetildi.

"YENİ KANAT OYUNCUMUZ"

Siyah-beyazlı taraftarlar Quaresma'nın oğlunun attığı golün görüntüsünü "Babasının izinden gidiyor", "Yeni kanat oyuncumuz" yorumlarıyla sosyal medya hesaplarından paylaştı.

OĞLU İÇİN "VELİAHTIM" DEMİŞTİ
Ricardo Quaresma daha önce Hürryet'e verdiği röportajda, "Futbola ikinci bir Quaresma gelir mi?" sorusuna şu cevabı vermişti:"Bana benzer birinin çıkması zor. Çünkü Allah herkese ayrı yetenek vermiş. Benim veliahtım var; oğlum Ricky. Daha şimdiden birçok menajer onun transfer haklarını almak için kapıda bekliyor. Babası gibi kendine has yetenekleri var."
OĞLU İÇİN "VELİAHTIM" DEMİŞTİ Ricardo Quaresma daha önce Hürryet'e verdiği röportajda, "Futbola ikinci bir Quaresma gelir mi?" sorusuna şu cevabı vermişti:"Bana benzer birinin çıkması zor. Çünkü Allah herkese ayrı yetenek vermiş. Benim veliahtım var; oğlum Ricky. Daha şimdiden birçok menajer onun transfer haklarını almak için kapıda bekliyor. Babası gibi kendine has yetenekleri var."