SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Rabiot'un annesinden şok sözler

Rabiot bu sezon çıktığı 20 maçta 2 gol atarken 2 de asist yaptı.
Rabiot bu sezon çıktığı 20 maçta 2 gol atarken 2 de asist yaptı.

Paris Saint-Germain forması giyen orta saha oyuncusu Adrien Rabiot'un annesi ve aynı zamanda menajeri olan Veronique Rabiot, oğlunun kulüpteki durumuyla ilgili şaşırtan ifadeler kullandı.

İçindekiler

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint-Germain'de forma giyen Adrien Rabiot'un annesi L'Equipe'e verdiği röportajda oğlunun kulüpte hapis hayatı yaşadığını söyledi.

Rabiot için "PSG'de rehin tutuluyor" diyen anne Veronique Rabiot, "Ekmek ve su beklediği bir zindanda. Aralık ayından beri oynatılmıyor. Muhtemelen hazirana kadar da oynatılmayacak. Profesyonel bir kariyerde 6 ay çok fazla bir süre. Adrien yalnızca sözleşmesine saygı duyulmasını talep ediyor" ifadelerini kullandı.

  • 23 yaşındaki Fransız futbolcu, kulübünün kontratını yenileme teklifini geri çevirmiş, PSG'nin Manchester United'a elendiği Devler Ligi maçı sonrası bir gece kulübünde eğlenirken görüntülenmişti.