Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman’ı eleştirdi

Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman’ı eleştirdi
Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman’ı eleştirdi

Fenerbahçe’nin Alanyaspor’u 3-0 mağlup ettiği mücadelenin ardından usta futbol adamı Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman’ı eleştirdi.

Fenerbahçe, Süper Lig’in 22. Haftasında evinde Aytemiz Alanyaspor’u 3-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Rıdvan Dilmen alınan sonuç ve oynanan futbolu NTV Spor ekranlarında yayınlanan % 100 Futbol’da değerlendirildi.

İşte Rıdvan Dilmen’in Aykut Kocaman için söyledikleri;

Aykut Kocaman gibi ince hesap yapan bir adamın maç 3-0 iken, tek riskli oyuncu Hasan Ali'yi bilerek cezalı duruma düşürmesi lazım. Bana göre kesin hata yaptı. Hem Quaresma, İsmail'e ters geliyor. Guardiola'nın takımlarında hedef ne? Topu bir an önce almak. Fenerbahçe de bugün topun rakipte en az kalması konusunda rekorlardan birini kırmıştır. Bu işin uzmanı Guardiola. Aykut Hoca gibi minimum hatayla giden, risk pek almaz. Oyunda da, hayatta da böyle... Hasan Ali'yi çıkarmasını beklerdim. Şimdi karşıda Quaresma oynayacak. Şener sağda, Isla solda oynayabilir Beşiktaş maçında. Aatıf'ı bugün Alanyaspor formasıyla görseydik kim ne derdi? Fernandao için de aynı şey geçerli... 10 üzerinden en yüksek puanı Giuliano'ya veririz. Fenerbahçe'nin 11'i sol bek dışında belli. Valbuena bugün oyundaydı ama haftaya yedek. O da biliyor. Takım Aykut Hoca'ya uyuyor artık. Bunun için de kulübün arkasında durması gerekiyor. Aykut Hoca ile devam kararı, doğru karardı.