Robin Van Persie’den İstanbul paylaşımı

Robin van Persie
Robin van Persie

Bir dönem Fenerbahçe’de de top koşturan Feyenoord’un yıldız futbolcusu Robin Van Persie, Hollanda temsilcisinin dün sarı lacivertliler ile yaptığı hazırlık karşılaşması öncesi sosyal medya hesabından İstanbul ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında dün Ülker Stadyumu’nda saat 21.00’de Hollanda ekibi Feyenoord ile karşılaştı. Müsabakaya müthiş bir iştahla başlayan sarı lacivertliler, ilk 20 dakikada skoru 3-0 getirdi.

Fenerbahçe kulübünün Twitter hesabından alınmıştır.
Fenerbahçe kulübünün Twitter hesabından alınmıştır.

İlk yarı ve ikinci yarının ilk 30 dakikasında oldukça hırslı ve baskılı bir oyun sergileyen Fenerbahçe, son 15 dakikada oyundan düştü ve rakibine fırsat tanıdı. Bu durumu değerlendirmeyi bilen Hollanda ekibi, 3-0'lık skoru 8 dakikada 3-3'e getirmeyi başardı.

Feyenoord kulübünün Twitter hesabından alınmıştır.
Feyenoord kulübünün Twitter hesabından alınmıştır.

Oldukça heyecanlı geçen maçta bir de eski bir dost vardı. Geçtiğimiz sezon başında sarı lacivertli kulüpten ayrılarak Feyenoord’a transfer olan Robin Van Persie de dün akşamki özel karşılaşma için takımıyla birlikte İstanbul’a geldi.

Feyenoord kulübünün Instagram hesabından alınmıştır.
Feyenoord kulübünün Instagram hesabından alınmıştır.

Fenerbahçe’de oynadığı dönemde de İstanbul’u sevdiğini her fırsatta dile getiren Hollandalı yıldız, sosyal medya hesabından eşi ve çocuklarıyla bir fotoğraf paylaşarak altına şu notu düştü:

  • ”İstanbul’da olmak güzel bir şey, eski arkadaşlarımı tekrar görüyorum. Bu akşamki mücadeleyi sabırsızlıkla bekliyorum. İstanbul bana her zaman evimdeymişim gibi hissettirecek.”