Cristiano Ronaldo'dan olaylı görüntü hakkında açıklama geldi

Ronaldo - Fernandes
Ronaldo - Fernandes

Cristiano Ronaldo, milli takım kampından kendisine soğuk davrandığı belirtilen ve sosyal medyada bu görüntüler yüzünden oldukça tepki gören Bruno Fernandes hakkında açıklama yaptı.

Portekiz Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, H Grubu'nda Perşembe günü Gana ile oynayacakları mücadele öncesinde düzenlenen basın toplantısında Bruno Fernandes ile aralarında sorun olduğu iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Vatandaşı ile aralarında herhangi bir problem olmadığını belirten Portekizli futbolcu, "Bruno Fernandes'le yaşanan olaydan bir önceki hafta beraber oynadık. Uçağı rötar yapmıştı. Tekneyle mi geldin diye sordum. Lütfen, oyunculara benim hakkımda değil Dünya Kupası hakkında soru sorun." dedi.

Bruno Fernandes ne cevap vermişti?

Cristiano Ronaldo ile bir sorunu olmadığını söyleyen Bruno Fernandes, "Videonun sesli halini izlemediyseniz izlemenizi öneririm. Çünkü Cristiano, benimle şakalaşıyor. Yani her şey normal. Seslerin bile olmadığı bir video nedeniyle dakikalarca eleştirildiğim Spor programı gördüm. Cristiano ile sorunumuz yok." şeklinde konuşmuştu.

Videoda neler olmuştu?

Manchester United’dan takım arkadaşı ve vatandaşı olan Bruno Fernandes’in milli takım kampında Ronaldo ile tokalaşmaması dikkat çekti.


İkilinin soğuk diyaloğu kısa sürede sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri haline geldi.