Safet Susic: Beşiktaş galibiyeti hak etti

Safet Susic
Safet Susic

Akhisarspor Teknik Direktörü Safet Susic, 2-1 mağlup oldukları Beşiktaş karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada Beşiktaş’ın galibiyeti hak ettiğini söyledi. VAR sistemiyle ilgili de konuşan deneyimli teknik adam, sistemin çok yeni olduğunu Dünya Kupası'nda da iptal edilen goller, penaltılar ve pozisyonlar olduğunu ifade etti.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtlayan Akhisarspor Teknik Direktörü Safet Susic, ilk yarıda kötü bir oyun sergilediklerini belirterek, "Galibiyeti hak eden Beşiktaş’tı. İlk yarıda bütün topları kaybettik. Beşiktaş gibi bir takım 2-0’lık skoru bulduktan sonra herkes farklı galibiyet bekliyordu. İkinci yarıdaki iyi oyunumuzla buna izin vermedik. Ancak Beşiktaş’a karşı sadece 45 dakika iyi oynamamalısınız" dedi.

Türkiye'de ilk kez kullanılmaya başlanan VAR sistemiyle ilgili de konuşan Susic, "Sistem çok yeni. Dünya Kupası’na baktığımızda olması gereken sistem. Dünya Kupası’nda goller, penaltılar ve iptal edilen pozisyonlar oldu" dedi.

🦅 Kartal, açılışı 3 puanla yaptı...

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()