Şenol Güneş'in savcılığa verdiği ifade ortaya çıktı

Şenol Güneş
Şenol Güneş

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, olaylı derbi maç nedeniyle Güneş, Caner, Quaresma ve Tolga’nın mağdur sıfatıyla ifadesini aldı. Güneş’in vediği ifadede “Mağdur değilim şikayetçi de değilim” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, Şenol Güneş ile Tolga Zengin, Caner Erkin ve Quaresma için sıcak bir gelişme yaşandı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı yetkilileri F.Bahçe ile Beşiktaş arasında oynanan maçın 57. dakikasında çıkan ve tatil edilmesine neden olan olaylarla ilgili soruşturma nedeniyle dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne geldi.

MAĞDUR SIFATIYLA İFADE VERİLDİ

Savcılık yetkilileri Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Siyah-Beyazlı futbolculardan Tolga Zengin, Quaresma ve Caner Erkin'in mağdur sıfatıyla ifadesini aldı. 3 futbolcuya şikayetçi olup olmadıkları soruldu.

GÜNEŞ'İN İFADEYİ KISA KESTİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in bu açıklamasından sonra İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı yetkilileri Nevzat Demir Tesisleri'nden ayrıldı. Şenol Güneş ardından takımın başında idmana çıktı.