ZporShane Larkin A Milli Basketbol Takımı'nı tercih etti

Shane Larkin A Milli Basketbol Takımı'nı tercih etti

Anadolu Efes Basketbol Takımı'nın ABD'li oyuncusu Shane Larkin, A Milli Takım'da oynayacağını duyurdu. Larkin, milli takım formalı bir görselini de paylaştı.

HABER MASASI AA 1 DAKİKADA OKUNUR
Shane Larkin A Milli Basketbol Takımı'nı tercih etti
Shane Larkin A Milli Basketbol Takımı'nda oynayacak.
Anadolu Efes Basketbol Takımı'nın ABD'li oyuncusu Shane Larkin, A Milli Takım'da oynayacağını duyurdu. Larkin, milli takım formalı bir görselini de paylaştı.
BEĞEN

Anadolu Efes'in ABD'li oyun kurucusu Shane Larkin, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nda oynayacağını duyurdu.

Larkin, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Türkiye Milli Takımı'na katılarak bu ülkeyi temsil etme fırsatına sahip olduğum için onur duyuyorum." dedi.

"Türk bayrağını göğsümde taşıyacak olmak heyecan verici"

"Türk bayrağını göğsümde gururla taşıyacak olmak son derece heyecan verici" ifadesini kullanan Larkin, şu görüşlere yer verdi:

  • "Size başarı veya zaferlerin garantisini veremem ama size tek bir şey için söz verebilirim; bu ülke için terimin son damlasına kadar mücadele edip, sahip olduğum tüm enerjimi ve gücümü ortaya koyacağım. Size söz veriyorum."

Bu gönderiyi Instagram'da gör

I am honored and humbled to have an opportunity to represent this country by joining the Turkish National Team. Extremely excited to wear this jersey with the Turkish Flag across my chest with pride. I cannot guarantee any success, accomplishments, or victories. But the one thing that I can promise you is that I will give every single ounce of sweat, energy and effort for this Country. You have my word. 🙏🏽🧿🤟🏽🇹🇷 ———————————————————————————————————————————————— Türkiye Milli Takımına katılarak bu ülkeyi temsil etme fırsatına sahip olduğum için onur duyuyorum. Türk Bayrağı'nı göğüsümde gururla taşıyacak olmak son derece heyecan verici. Size başarı veya zaferlerin garantisini veremem. Ama size tek bir şey için söz verebilirim. Bu ülke için terimin son damlasına kadar mücadele edip sahip olduğum tüm enerji ve gücümü ortaya koyacağım. Size söz veriyorum. 🙏🏽🧿🤟🏽🇹🇷

Shane Larkin (@shanelarkin_0)'in paylaştığı bir gönderi ()


YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.