Sinan Gümüş ile Fatih Terim arasında galibiyeti getiren diyalog

Sinan Gümüş
Sinan Gümüş

Alanyaspor'a attığı golle Galatasaray'a kritik galibiyeti getiren Sinan Gümüş, mücadele sonrası yaptığı açıklamada maç öncesi Fatih Terim'le arasında geçen diyaloğu anlattı.

Süper Lig'de Alanyaspor'a konuk olan Galatasaray, 82. dakikada oyuna sonradan dahil olan Sinan Gümüş'ün attığı golle mücadeleden 3-2 galibiyetle ayrıldı.

24 yaşındaki oyuncu karşılaşmadan sonra mücadeleyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Sinan Gümüş'ün yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle;

                  "Çarşamba günü kupadan elendik, üzücü bir olaydı. Bizi çok üzdü. Daha üzücü olan takım performansı ama futbolda 3 gün sonra yeni bir şans buluyorsun. 2-2 sonrası zordu ama hocamız maç öncesi beni yanına çağırdı ve 'Şans vereceğim, değerlendir' dedi. Bende Allah'a şükürler olsun ki onu mahcup etmedim. Umarım ömür boyu mahcup etmem."
24 yaşındaki oyuncu karşılaşmadan sonra mücadeleyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Sinan Gümüş'ün yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle; "Çarşamba günü kupadan elendik, üzücü bir olaydı. Bizi çok üzdü. Daha üzücü olan takım performansı ama futbolda 3 gün sonra yeni bir şans buluyorsun. 2-2 sonrası zordu ama hocamız maç öncesi beni yanına çağırdı ve 'Şans vereceğim, değerlendir' dedi. Bende Allah'a şükürler olsun ki onu mahcup etmedim. Umarım ömür boyu mahcup etmem."