Sneijder'in menajerinden flaş Fatih Terim açıklaması: Galatasaray'a mı dönüyor?

Wesley Sneijder
Wesley Sneijder

Sezon başı Tudor tarafından kadro dışı bırakıldığı için Galatasaray'dan ayrılan ve Fransa'nın Nice takımına transfer olan Wesley Sneijder'in Fatih Terim'in Galatasaray'ın teknik direktörü olmasının ardından sarı-kırmızı takıma döneceği iddia edilmişti. Menajeri Galatasaray iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu...

4.5 sene forma giydiği Galatasaray'da sayısız başarı kazanan ve sarı-kırmızılı taraftarların gönlünde taht kuran Wesley Sneijder'den haber var.

Sezon başında kadroda düşünülmediği için Fransa'nın Nice takımına transfer olan ancak burada fazla forma şansı bulamayan Wesley Sneijder'in, Fatih Terim'in Galatasaray'a gelmesinin ardından sarı kırmızılı takıma transfer olacağı iddiaları güçlendi.

Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers bu iddialarla ilgili Fanatik'e özel bir röportaj verdi ve şöyle konuştu:

  • "Sneijder, Galatasaray'da çok mutluydu. Orada büyük başarılar elde etti ve istemeyerek ayrıldı. Şu anda ise Fransa'da Nice ile yeni bir macera içinde... Galatasaray'ı uzaktan da olsa takip ediyor. Terim'in dönmesinden o da mutlu oldu.
  • Sneijder'le Galatasaray'a dönme konusunu hiç konuşmadık. Zaten Türkiye'den bu konuyla ilgili kimse bize ulaşmadı. Herhangi bir kontakt sağlamadık. Şu an Nice'te. Evet, takımın durumu beklentilerin altında ama Sneijder'in oradan ayrılması için Nice'le anlaşma sağlanması lazım. Sonuçta bizim Nice ile sözleşmemiz var."

🤔 Sneijder geri döner mi?

gztspor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()