Trabzonspor'da iki oyuncu yol ayrımında

Olcay Şahan bordo-mavili forma ile bu sezon tüm kulvarlarda çıktığı 14 maçta 1 gol kaydetti.
Olcay Şahan bordo-mavili forma ile bu sezon tüm kulvarlarda çıktığı 14 maçta 1 gol kaydetti.

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, devre arası transfer döneminde Olcay Şahan ve Zeki Yavru'ya gelecek olan tekliflere açık olduklarını söyledi.

Trabzonspor'da takımdaki geleceği merak edilen Olcay Şahan ile Zeki Yavru'nun durumu netleşti. Bordo-mavili ekip, iki futbolcusu için gelecek teklifleri değerlendirmeye alacak.

Kulübün Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, yönetim kurulu olarak karar aldıklarını belirterek, "Başkanımız ve yönetim kurulumuzla bir karar aldık. Futbolcularımız Olcay Şahan ve Zeki Yavru için gelecek transfer tekliflerine açığız" dedi.

Futbol artık büyük bir endüstri haline geldiğini belirten Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü:

  • Elinizdekileri satabiliyor veya yeni oyuncular alabiliyorsunuz. Olcay Şahan'ın da Zeki Yavru'nun da kalitesini biliyoruz. Ancak futbol bir takım oyunu. Bazen aldığınız futbolcular bu oyuna uyum sağlayamayabiliyor. Belki bu futbolcularımız farklı farklı takımlarda Trabzonspor'da sergilediğinden daha üst düzey performans ortaya koyacaktır. Haliyle ara transfer döneminde bu futbolcularımız için gelecek her türlü teklifi değerlendirerek kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda karar vereceğiz.