SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Trabzonspor'da Onazi şoku

Onazi, antrenmanda çalışma yaparken...
Onazi, antrenmanda çalışma yaparken...

Trabzonspor'da Fenerbahçe maçı öncesi boynundan sakatlanan ancak durumu ciddi olmayan Ogenyi Onazi'nin, bu kez sağ baldırından sakatlandığı ve 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

İçindekiler

Trabzonspor'da Fenerbahçe maçı öncesi boynundan sakatlanan ancak durumu ciddi olmayan Ogenyi Onazi'nin, bu kez sağ baldırından sakatlık yaşadığı ve 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Onazi, gol sevincinde bulunuyor...
Onazi, gol sevincinde bulunuyor...

Bordo-mavili kulübün doktoru Hakan Bozdoğan, Ogenyi Onazi’nin Fenerbahçe maçının ardından kas ağrısı şikayetlerinin olduğunu ifade ederek, "Süper Lig’de oynadığımız Fenerbahçe maçı sonrasında sağ baldırında kas ağrısı şikayeti olan sporcumuz Ogenyi Onazi’de yapılan fiziki muayene ve çekilen MR neticesinde ikinci derece kas yaralanması tespit edilmiştir. Tedavisine başlanan oyuncumuzun 3 hafta içerisinde takımla birlikte çalışmalara başlaması beklenmektedir" dedi.

Fenerbahçe maçında gördüğü sarı kart ile de ceza sınırına ulaşan Onazi, Kayserispor maçında da cezası nedeniyle forma giyemeyecekti.