Trabzonspor'dan Loic Remy tepkisi

Trabzonspor'dan Loic Remy tepkisi
Trabzonspor'dan Loic Remy tepkisi

Trabzonspor, son günlerde Loic Remy'ye 7.5 milyon avro teklif yapıldığı şeklinde basında çıkan haberlere sert çıktı. Konuyla alakalı bordo mavili kulüpten yapılan basın açıklamasında, sorumlular hakkında hukuki işlem başlatıldığını belirtildi.

Trabzonspor Kulübü, transfer döneminde forvet oyuncusu Loic Remy'ye 7,5 milyon avroluk teklifte bulunulduğuna dair haberlere tepki gösterdi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, sorumlular hakkında gerekli hukuki işlemlerin başlatıldığını belirtilerek bundan sonraki süreçte de bu tarz haberlerin takip edileceği dile getirdi.

Trabzonspor kulübünden konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

  • "Son günlerde gerek sosyal medyada gerekse bazı basın yayın organlarında Loic Remy isimli futbolcuya kulübümüzün 7,5 milyon avroluk bir teklifte bulunduğuna dair gerçek dışı haberler yapılmış, bu haberlere bilgisayar başında kurgulanan sahte bir mail dayanak olarak gösterilmiştir.
  • Doğruluğu araştırılmadan, tamamen sahte belgelerle bu haberleri yapanlar ve yayanlar hakkında kulübümüzün avukatları hukuki işlem başlatmıştır.
  • Kulübümüzün avukatları ayrıca bundan sonraki süreçte hangi mecrada olursa olsun yalan, iftira, hakaret ve tehdit eylemlerine karşı da gerekli hukuki başvuruları titizlikle yapacak ve takipçisi olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

BIG DERBY AHEAD. 💯⚽️ VAMOS COMPAÑEROS. 🔵⚪️

Loic Alex Remy (@loicremy.972)'in paylaştığı bir gönderi ()