Türkiye ve Avrupa liglerinde günün programı

Hangi maç, hangi kanalda?

Türkiye ve Avrupa liglerinde bugün oynanacak maçlar ve yayın akışı;
Spor Toto Süper Lig
13:30 Karabükspor-Medipol Başakşehir (LİG TV)
16:00 Osmanlıspor FK-Kasımpaşa (LİG TV)
19:00 Beşiktaş-Antalyaspor (LİG TV)
Spor Toto Süper Lig 13:30 Karabükspor-Medipol Başakşehir (LİG TV) 16:00 Osmanlıspor FK-Kasımpaşa (LİG TV) 19:00 Beşiktaş-Antalyaspor (LİG TV)
TFF 1. Lig
13:00 Mersin İdmanyurdu-Balıkesirspor (TRT Spor) 
16:00 Samsunspor-Altınordu 
19:00 Göztepe-Eskişehirspor (TRT Spor)
TFF 1. Lig 13:00 Mersin İdmanyurdu-Balıkesirspor (TRT Spor) 16:00 Samsunspor-Altınordu 19:00 Göztepe-Eskişehirspor (TRT Spor)
İngiltere Premier Lig
15:30 Manchester City-Southampton (LİG TV 3, Smart Spor 2) 
18:00 Chelsea-Manchester United (LİG TV 3, Smart Spor 2)
İngiltere Premier Lig 15:30 Manchester City-Southampton (LİG TV 3, Smart Spor 2) 18:00 Chelsea-Manchester United (LİG TV 3, Smart Spor 2)
İspanya La Liga
13:00 Celta Vigo-Deportivo La Coruna (LİG TV 3) 
17:15 Sevilla-Atletico Madrid (LİG TV 4) 
19:30 Malaga-Leganes 
19:30 Villarreal-Las Palmas (LİG TV 4) 
21:45 Real Madrid-Athletic Bilbao (LİG TV 3)
İspanya La Liga 13:00 Celta Vigo-Deportivo La Coruna (LİG TV 3) 17:15 Sevilla-Atletico Madrid (LİG TV 4) 19:30 Malaga-Leganes 19:30 Villarreal-Las Palmas (LİG TV 4) 21:45 Real Madrid-Athletic Bilbao (LİG TV 3)
Almanya Bundesliga
16:30 RB Leipzig-Werder Bremen (Eurosport 2) 
18:30 Schalke 04-Mainz 05 (Eurosport 2)
Almanya Bundesliga 16:30 RB Leipzig-Werder Bremen (Eurosport 2) 18:30 Schalke 04-Mainz 05 (Eurosport 2)
İtalya Serie A
13:30 Udinese-Pescara (LİG TV 2)
16:00 Atalanta-Inter
16:00 Cagliari-Fiorentina
16:00 Crotone-Napoli (DIGITURK Kanal 91)
16:00 Empoli-Chievo
16:00 Torino-Lazio
19:00 Bologna-Sassuolo (LİG TV 2)
21:45 Roma-Palermo (LİG TV 4)
İtalya Serie A 13:30 Udinese-Pescara (LİG TV 2) 16:00 Atalanta-Inter 16:00 Cagliari-Fiorentina 16:00 Crotone-Napoli (DIGITURK Kanal 91) 16:00 Empoli-Chievo 16:00 Torino-Lazio 19:00 Bologna-Sassuolo (LİG TV 2) 21:45 Roma-Palermo (LİG TV 4)
Fransa Ligue 1
16:00 Caen-Saint-Etienne
18:00 Metz-Nice (DIGITURK Kanal 91)
21:45 Paris Saint-Germain-Marseille (LİG TV 2)
Fransa Ligue 1 16:00 Caen-Saint-Etienne 18:00 Metz-Nice (DIGITURK Kanal 91) 21:45 Paris Saint-Germain-Marseille (LİG TV 2)