SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Vagne Love serbest kalmaya yakın

Vagner Love havalimanından çıkıyor.
Vagner Love havalimanından çıkıyor.

Beşiktaş'la yol ayrımında olan ancak 2020 yılına kadar devam eden sözleşmesi sebebiyle geleceği bilmeceye dönen Vagner Love cephesinden önemli bir haber geldi.

İçindekiler

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’taki geleceği belirsizliğini koruyan Vagner Love için menajerinden kritik bir açıklama geldi.

Siyah beyazlı yönetim ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Evandro Ferreira, oyuncusunun serbest kalmaya çok yakın olduğunu söyledi. Ferreira ayrıca yeni takım hakkında karar vermediklerini ancak Brezilyalı oyuncunun CSKA Moskova’ya dönmeye sıcak baktığı belirterek yeşil ışık yaktı.

  • "Şu anda Vagner, Beşiktaş'la sözleşmesini feshetmeye ve serbest kalmaya yakın. Serbest kaldığında hangi kulüpte oynayacağına karar vereceğiz. Henüz Rus kulüpleriyle görüşmedim ama CSKA Moskova gibi bir seçenek gündeme gelirse Vagner bundan çok memnun olur."

34 yaşındaki futbolcunun, Beşiktaş'la 2020'ye kadar sözleşmesi bulunuyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Hoje venho me desculpar por um episódio que aconteceu na volta para casa após o jogo contra o Göztepe. Eu estava de cabeça quente, após ter pedido a partida, afinal não gosto de perder e reagi de uma maneira totalmente errada com um torcedor que estava no seu direito, de criticar, vaiar e cobrar, foi ação e reação e esse comportamento não faz parte do meu feitio, pois sempre reagi calado as críticas e sempre consegui reverter tudo isso dentro de campo. E quero deixar claro que eu realmente errei e peço desculpas ao torcedor em particular e aos outros torcedores que se sentiram ofendidos e isso não irá se repetir, minha única resposta agora será em campo, fazendo meu melhor e ajudando ao time. ⚽️ #besiktas

Vagner Love (@oficialvagnerlove)'in paylaştığı bir gönderi ()