Vartolu Sadettin, Bursaspor antrenmanında şov yaptı!

​Vartolu Sadettin Bursaspor antrenmanında şov yaptı!
​Vartolu Sadettin Bursaspor antrenmanında şov yaptı!

Ekranların sevilen dizisi Çukur'da 'Vartolu Sadettin' karakterine canlandıran başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'nde yeşil-beyazlı futbolcularla birlikte antrenmana çıktı. Antrenmanda bir süre kaleye geçen ünlü oyuncu, kalecilikte ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı.

Bir dönem Bursaspor'un küçük yaş kategorilerin forma giyen Erkan Kolçak Köstendil'i Bursaspor'un finansal yapılanmadan sorumlu yöneticisi Fatih Pulat antrenmana davet etti. Pulat'ın davetini kırmayarak tesislere gelen Köstendil, kaleci antrenörü Cristian Mas eşliğinde kaleciler ile birlikte antrenman yaptı.

Antrenmandan sonra Bursaspor müzesini gezen Köstendil, küçük yaş kategorilerinde kazandığı kupanın müzede sergilendiğini görünce duygusal anlar yaşadı.

Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkan Fatih Pulat, Köstendil'e isminin yazılı olduğu ve tüm futbolcuların imzaladığı kaleci formasını hediye etti.

Çukur dizisinde 'Vartolu Sadettin' karakterini canlandıran Bursalı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, Bursasporlu oyunculara Yeni Malatyaspor karşılaşmasında başarı dileğinde bulundu.