Vida'dan itiraf: Daha fazla para verdiler!

Vida'dan itiraf: Daha fazla para verdiler
Vida'dan itiraf: Daha fazla para verdiler

Beşiktaş’ın Hırvat defans futbolcusu Domagoj Vida, transfer döneminde daha fazla para teklif eden kulüplerin olduğunu fakat siyah-beyazlılara söz verdiğini açıkladı. Vida ayrıca Beşiktaş’ta mutlu olduğunu belirterek, "Bazı mutlulukların parasal karşılığı yoktur" dedi.

Siyah-beyazlıların devre arasında kadrosuna kattığı Hırvat futbolcu Domagoj Vida kulübün aylık dergisine aile yaşamı, futbol anlayışı, hayat görüşüne dair açıklamalarda bulundu.

İşte, Beşiktaş'ın yeni transferinin açıklamalarından öne çıkanlar;

"HAYATIMDA EN ÖNEMLİ ŞEY AİLEM"

  • "İnsani yönden de beni geliştiren insanlar onlar. Aldığım her kararda babam, annem, abim, eşim ve yakın dostlarımla konuşur, sevdiklerimden fikir alırım. Dost canlısı bir insanım ve sevdiklerime büyük bir sadakat taşırım. Babam da futbolcudur. Çok güzel anılarımız var, o ben ve abimle. Babam bizzat kendisi idman yaptırırdı bize. daha beş yaşımdayken daha ilk denememde ‘Baba bak şimdi direği nişanlayacağım’ demiş ve ilk atışımda hedefi tutturmuştum. Daha o zamanlar babam benim iyi bir futbolcu olduğuma inanmıştı. Çok güçlü bağlar var bizim ailemizde ve onlar ile aramı hep sıcak tutarım."

"BEŞİKTAŞ'IN BİR PARÇASI OLABİLECEĞİMİ HİSSETTİM"

  • "Sanırım, daha o ilk görüşmede ben kafa olarak Beşiktaş’ın bir parçası olabileceğimi hissettim. Başkanın vizyonuna hakikaten ikna oldum. Hedefleri ve bakış açıları çok net, profesyonel ve içime sinen bir ortamı bana sundular. İleriki dönemde çok iyi bir yere geleceğimize inandım."

"COME TO BEŞİKTAŞ DİYE BAĞIRDIKLARINDA ÇOK MUTLU OLUYORDUM"

  • "Tribünden ‘Come To Beşiktaş’ diye bana bağırdıklarında çok mutlu oluyordum, gülümsememi engelleyemiyordum. Ama bir yandan da o anda oynadığım takıma saygısızlık gibi algılansın istemiyor, bu durumu sessizlikle geçiştirmeye çalışıyordum."

"DAHA FAZLA VEREN KULÜPLER OLDU AMA..."

  • "İnanın daha fazla para teklif eden kulüpler oldu ama ben Beşiktaş’a söz vermiştim ve iyi ki buraya transfer oldum. Çünkü burada çok mutluyum. Bazı mutlulukların parasal karşılığı yoktur. Başkana, yöneticimiz Umut Güner’e ve teknik ekibe verdiğim söz benim için maddiyattan daha önemliydi."

✈️ Vida, İstanbul’da...

gztspor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()