Volkan Demirel patladı, Aziz Yıldırım fenalaştı!

Volkan Demirel, yerli ve yabancı oyuncuları sert şekilde fırçaladı.
Volkan Demirel, yerli ve yabancı oyuncuları sert şekilde fırçaladı.

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Akhisarspor'a 3-2 mağlup olan Fenerbahçe'de büyük üzüntü yaşanıyor. Maç gecesi soyunma odasında Volkan Demirel'in sert bir konuşma yaptığı belirtildi.

Ligde bu sezon 2 kez yenildiği rakibi Akhisarspor’a, Ziraat Türkiye Kupası finalinde de 3-2 mağlup olan Fenerbahçe’de, kaptan Volkan Demirel maç sonu soyunma odasında adeta patladı.

Vatan Gazetesi'ndeki habere göre; Takım kaptanı olarak arkadaşlarına çıkışan ve yerli-yabancı oyuncu fark etmeksizin içindekileri haykıran Volkan, “Burası Fenerbahçe” diyerek sözlerine başlarken hedefinde ise önce yerli oyuncular vardı.

“Bizimle yaşayan, beraber üzülen, sonuçlara göre sevinen cefakâr taraftarlarımız var. Anadolu’nun birçok şehrinden buraya geldiler, onların önünde bu kupayı kaldıran biz olmalıydık. Siz nerede oynadığınızı zannediyorsunuz. Fenerbahçe’nin büyüklüğünü ve formasının ağırlığını hâlâ kavrayamamışsınız”

Tecrübeli futbolcu daha sonra ise yabancı oyunculara dönerek, “Siz Fenerbahçe’yi Avrupa’nın sıradan bir takımı mı zannettiniz? Bulduğumuz fırsatları değerlendirmeliydik. Akhisar bunu başarıyorsa siz de yapmalısınız. Onlar geldiklerinde gol attılar, biz atamadık” dedi.

AZİZ YILDIRIM FENALAŞTI

KUPA finalini izlemek için Diyarbakır’a gelen başkan Aziz Yıldırım maçın ikinci yarısındaki heyecana dayanamadı. Özellikle 3-1’den sonra sık sık yerinden kalkan başkan, karşılaşma sonrası da kaybedilen kupa sonrası uzun süre kendine gelemedi. Şekeri yükselen Yıldırım’ın bir süre oturup dinlendikten sonra toparladığı ifade edildi.