Wenger, Mesut'un peşini bırakmıyor!

Wenger, Mesut'un peşini bırakmıyor!
Wenger, Mesut'un peşini bırakmıyor!

Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger takımdan ayrılacağı konuşulan Mesut ve Sanchez'in gelecekleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'in teknik direktörü Arsene Wenger, sezon sonu sözleşmeleri bitecek Mesut Özil ve Alexis Sanchez'in takımda kalacağını belirtti.

Wenger düzenlediği basın toplantısında, Mesut Özil ile Sanchez'in ara transfer döneminde başka takımlara gideceğiyle ilgili soruya, "Mesut ve Sanchez sezon sonuna kadar takımda kalacak. Sonra burada devam edecekler mi bunu bilmem imkansız. Lakin onların sezon sonuna kadar sözleşmeleri var" yanıtını verdi.

İNGİLİZ BASINI: OCAK AYINDA AYRILACAKLAR

İngiliz basınında çıkan haberlerde, ocak ayında açılacak ara transfer döneminde hem Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'in hem de Şilili golcü Alexis Sanchez'in Arsenal'den ayrılacağı öne sürülüyor.

MESUT İÇİN BARCELONA İDDİASI

Son olarak Katalonya Radyosu,Barcelona'nın Mesut Özil'i devre arasında renklerine bağlayacağını iddia etmişti.

Türk asıllı yıldız oyuncunun menajeri Erkut Söğüt ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini açıklayan Katalonya Radyosu, Mesut'un devre arasından itibaren 20 milyon avro karşılığında 3.5 yıllığına Katalan ekibine katılacağını duyurdu.