SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Yayıncı kuruluştan Devler Ligi ve Avrupa Ligi hamlesi

Yayıncı kuruluşa ait canlı yayın kamerası yağışlı havaya rağmen çekim yapıyor.
Yayıncı kuruluşa ait canlı yayın kamerası yağışlı havaya rağmen çekim yapıyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nin Türkiye yayıncısı nihayet resmiyet kazandı. BeIN Media Group, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi yayın haklarını 3 yıllığına satın aldığını resmen duyurdu

İçindekiler
beIN SPORTS, kulüplere ne kadar ödüyor?
beIN SPORTS, kulüplere ne kadar ödüyor?

“Sporun Yıldızı” paketine taahhütlü olarak sahip olan bireysel Digiturk üyeleri, paketleri kapsamında UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını 2018-2019 sezonu boyunca ücretsiz olarak izleyebilecekler. 2018 yılı sonuna kadar “Sporun Yıldızı” paketine üye olacak yeni aboneler de ek bir ücret ödemeden UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını sezon sonuna kadar izleyebilecek. Ayrıca DigiturkPlay.com.tr ve DigiturkPlay uygulamalarından da UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarına ulaşılabilecek.

Türkiye’de sporun en büyük destekçisi olan Digiturk UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının Türkiye’deki tek yayıncısı olma hakkını tarihinde ilk kez elde etti.

beIN SPORTS muhabiri, UEFA Kupası'yla birlikte yayın yapıyor.
beIN SPORTS muhabiri, UEFA Kupası'yla birlikte yayın yapıyor.

Halihazırda SPOR TOTO Süper Lig, SPOR TOTO 1. Lig, İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Série A ve Turkish Airlines Euroleague gibi bir çok önemli ligin yayıncısı olan Digiturk, beIN MEDIA GROUP’un güçlü rüzgarıyla dev yatırımlarına devam ediyor.

EN SAYGIN TURNUVALAR SADECE DIGITURK’TE

Avrupa futbolunun en prestijli iki turnuvası olan UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde karşılaşmalar 2018-2019, 2019 -2020 ve 2020 -2021 sezonlarında sadece Digiturk’te yayınlanacak. Böylece futbolseverler Avrupa ve dünya futbolunun en saygın ve ses getiren futbol organizasyonlarını, sadece Digiturk’te izleyebilecekler.

“Sporun Yıldızı” paketine taahhütlü olarak sahip olan bireysel Digiturk üyeleri, paketleri kapsamında UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını 2018-2019 sezonu boyunca ücretsiz olarak izleyebilecekler. 2018 yılı sonuna kadar “Sporun Yıldızı” paketine üye olacak yeni aboneler de ek bir ücret ödemeden UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını, sezon sonuna kadar izleyebilecek. Ayrıca DigiturkPlay.com.tr ve DigiturkPlay uygulamalarından da UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarına ulaşılabilecek.

beIN SPORTS yorumcuları ve muhabirleri maç önü yayını yapıyor.
beIN SPORTS yorumcuları ve muhabirleri maç önü yayını yapıyor.

Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly, 5 kıtada 43 ülkede faaliyet gösteren beIN MEDIA GROUP olarak, Türk futboluna duydukları güvenle yatırımlarını sürdürdüklerini söyledi.

Al-Obaidly, “Avrupa ve dünya futbolunun en seçkin liglerini futbolseverlere ulaştıran platformumuz, İtalya Serie A ve İspanya La Liga anlaşmalarından sonra yılın transferine imza atarak UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin Türkiye’de tek yayıncısı olma hakkını ilk kez elde etti. Digiturk’ün portföyüne böyle önemli iki markayı eklemekten büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

  • “Yeni sezonla beraber sunduğumuz geniş spor içeriğiyle ‘Size sadece Digiturk yeter’ vaadimize güç kazandırmaktan da ayrıca mutluyuz. Digiturk üyeleri başka bir platforma abone olmaya ihtiyaç duymadan beIN SPORTS’un güçlü kadrosu ve en yeni teknolojiye sahip yayıncılık anlayışıyla devler arenasının keyfini yaşayacaklar. Son 18 yıldır olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da yaptığımız yatırımlarla Türkiye’deki spor yayıncılığının en büyük temsilcisi olmaya devam edeceğiz.”

beIN Media Group ofislerinden birinin dışarıdan görünümü.
beIN Media Group ofislerinden birinin dışarıdan görünümü.
  • * İngiltere Premier Ligi karşılaşmaları Türkiye’de Digiturk’ün beIN SPORTS kanalları ve S Sport TV tarafından birlikte yayınlanmaktadır.


Bu gönderiyi Instagram'da gör

😱 Cengiz ve Türkiye’nin yıkıldığı an!

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()