Aktüel & KültürBir hareketle vücudunuzda bakın neler oluyor!

Bir hareketle vücudunuzda bakın neler oluyor!

Diyet yapıyorsunuz, spora gidiyorsunuz; ama bir türlü kilo veremiyorsanız yapmanız gereken kolay! Tek bir el hareketiyle zayıflayabileceğinizi biliyor muydunuz?

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Bir hareketle vücudunuzda bakın neler oluyor!
El hareketi

Diyet yapıyorsunuz, spora gidiyorsunuz; ama bir türlü kilo veremiyorsanız yapmanız gereken kolay! Tek bir el hareketiyle zayıflayabileceğinizi biliyor muydunuz?

BEĞEN

Metabolizmasını hızlandırıp sağlıkla kilo vermeyi kim istemez ki? Elinizin tek bir hareketiyle metabolizmanızı düzene sokabileceğinizi biliyor muydunuz?

Surya Mudra nedir, nasıl yapılır?

0. Sorun metabolizma olabilir!
Sorun metabolizma olabilir!

Diyet yapıyorsunuz, spora gidiyorsunuz; ama bir türlü kilo veremiyorsanız; sorun büyük olasılıkla metabolizmanızla ilgili. 

0. Surya Mudra nedir?
Surya Mudra nedir?

Kilo vermek sizin için neredeyse imkansız görünüyorsa, ''Surya Mudra'' imdadınıza koşacak. Surya Mudra, metabolizmanızın ihtiyaç duyduğu ve sindirim sisteminizi harekete geçirmeye yönelik bir yoga hareketi.

0. Nasıl yapılır?
Nasıl yapılır?

Yapmanız gerekenler oldukça kolay; yüzük parmağınızı kıvırın ve ilk kıvrım yerine baş parmağınızla bastırın. Diğer parmakları dik tutun. 

0. Her şey kontrol altında!
Her şey kontrol altında!

Bu hareket troid bezini uyararak kilo alımını azaltmaya yardımcı olacak ve aynı zamanda iştahınızı azaltacaktır.

0. Yapmanız gereken çok kolay!
Yapmanız gereken çok kolay!

Bu hareket; aynı zamanda hazmı kolaylaştırır ve buna bağlı olarak stresi azaltmaya yardımcı olur. Yapmanız gereken çok kolay; günde 5- 10 dakikanızı buna ayırmanız yeterli olacaktır. 

0. Yemek düzenini de ihmal etmeyin!
Yemek düzenini de ihmal etmeyin!

Günde iki kez 5-15 dakika arasında pratikler yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda yemek düzenini de ihmal etmeyin. 

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
M MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz