Aktüel & KültürDemet son noktayı koydu: 'Artık dönüş yok'

Demet son noktayı koydu: 'Artık dönüş yok'

Youtube fenomeni Kerimcan Durmaz'ın doğum günü kutlamasından çıkarken görüntülenen Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt'la yeniden barıştıkları yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanladı.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Demet son noktayı koydu: 'Artık dönüş yok'
Demet Akalın, Okan Kurt ve kızları Hira Kurt

Youtube fenomeni Kerimcan Durmaz'ın doğum günü kutlamasından çıkarken görüntülenen Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt'la yeniden barıştıkları yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanladı.

BEĞEN

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki akşam yakın arkadaşı Youtube fenomeni Kerimcan Durmaz'ın doğum günü partisine katılarak sahne aldı. Parti çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, Okan Kurt'la barıştıkları yönünde çıkan haberleri yalanladı.

0. 6 yıllık evlilik 10 dakikada bitti
6 yıllık evlilik 10 dakikada bitti

Okan Kurt'un aile şirketi Martaş Lojistik'in borçları nedeniyle Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi gerçekleştirilen ünlü çift, 6 yıllık evliliklerini 10 dakikada sonlandırdı. 

0. "Hira bu durumdan etkilenirse evlilik biter"

6 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Demet Akalın, boşanmadaki kırmızı çizgisinin kızı Hira olduğunu söylemişti. İddiaya göre Akalın, eşi Okan Kurt'a "Hira bu durumdan etkilenirse evlilik biter" dedi.

0. Barışma haberlerini yalanladı
Barışma haberlerini yalanladı

Demet Akalın, geçtiğimiz eylül ayında 6 yıllık evliliğini villasına kızı Hira varken icra geldiği için tek celsede bitirdi. Boşanma haberinden sonra sık sık birlikte görüntülendikleri ya da barıştıkları iddia edilen çiftten Akalın, konu hakkında sessizliğini bozdu. Akalın, barışma haberlerini "Öyle bir şey yok" diyerek yalanladı.

0. "Okan, Demet'te kalıyormuş"

Beyaz TV'de sunuculuk yapan Ece Erken, geçtiğimiz gün Okan Kurt ve Demet Akalın'ın barıştığını iddia etti. Erken, "Demet Akalın'ın çok yakınlarından öğrendiğim bir haber, barışmışlar. Hafta içi Okan, Demet'te kalıyormuş. Biz bunu biliyorduk zaten bekliyorduk. Demet, Cumhuriyet kortejine katılmış ve çok mutluymuş" dedi.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz