Carl ve Ellie’nin evi gerçek oldu!

Carl ve Ellie’nin evi gerçek oldu!

Carl ve Ellie'nin evi gerçek oldu🏠🎈


Airbnb, 2009 yapımı Up filminin 15. yıldönümünde Carl ve Ellie'nin evini titizlikle yeniden tasarladı. Tasarlanan ev, filmin sıcak atmosferini ve eşsiz cazibesini yakalarken, animasyondaki birçok detayla da dolu. Konuklar, filmdeki detaylara sadık bir şekilde dekore edilen evde, fotoğraflar, Macera Kitapları ve Russell'ın çantası gibi nostaljik unsurları keşfedebilirler. Carl'ın postalarını okumak ve piknik için hazırlık yapmak gibi basit zevklerin yanı sıra, vahşi doğada maceralara atılmak ve gece gökyüzünü izlemek gibi heyecan verici etkinliklere de katılma fırsatı bulacaklar.


İkonik ev, 8.000 balondan oluşan bir kütlenin altında yerden yüksekte süzülüyor. Ancak filmin aksine balonlar işin ağır yükünü üstlenmiyor. Bunun yerine mülk, Abiquiu, New Mexico'nun üzerinde yükselen bir vinçle kaldırılıyor.


@pixar


----


Carl and Ellie's house is real🏠🎈


Airbnb has meticulously redesigned Carl and Ellie's house for the 15th anniversary of the 2009 movie Up. The redesigned home captures the warm atmosphere and unique charm of the movie, and is filled with many details from the animation. Guests can discover nostalgic elements such as photographs, Adventure Books and Russell's bag in the house, which is decorated faithfully to the details from the movie. As well as simple pleasures such as reading Carl's mail and preparing for a picnic, they will have the opportunity to take part in exciting activities such as adventuring in the wilderness and watching the night sky.


The iconic house floats high above the ground under a mass of 8,000 balloons. But unlike in the movie, the balloons don't do the heavy lifting. Instead, the property is lifted by a crane towering above Abiquiu, New Mexico.