Anne ve oğlu yazlık evlerinde ölü bulundu

Antalya'nın Aksu ilçesinde anne ve oğlu müstakil evlerinde ölü halde bulundu.
Antalya'nın Aksu ilçesinde anne ve oğlu müstakil evlerinde ölü halde bulundu.

Antalya'nın Aksu ilçesinde, doktor olduğu öğrenilen bir kadın ile 17 yaşındaki oğlu, müstakil bir evde tüfekle vurulmuş halde bulundu.

Antalya'nın Aksu ilçesinde bir anne ile oğlu müstakil evlerinde ölü bulundu.

Silah sesi geldi

Edinilen bilgiye göre, merkez Aksu ilçesi Hacıaliler Mahallesi 302. Sokakta yazlık evi bulunan Gülşen Bulut'un konutundan dün akşam saatlerinde silah sesi geldiğini duyan komşuları kendisinden bugün haber alamayınca polise haber verdi.

İki ihtimal üzerine duruluyor

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, 58 yaşındaki anne Gülşen Bulut ile 17 yaşındaki oğlu Uğur Bulut’un tüfekle vurulduğunu belirledi.

Olay yerindeki ilk incelemelerde, Uğur Bulut'un anne Gülşen Bulut'u 3 el ateş ederek öldürdükten sonra intihar ettiği ihtimali üzerinde durulurken, olaya ilişkin cinayet şüphesiyle de çalışma başlatıldı.

  • Olay sırasında baba Mehmet Bulut ile ailenin diğer çocuğu Ozan Bulut'un evde bulunmadığı öğrenildi. Anne Gülşen Bulut'un Manavgat'ta bir diyaliz merkezinde doktor, Uğur Bulut'un lise öğrenci olduğu kaydedildi. Öte yandan, olayı haber alan ve olay yerine gelen ailenin yakınları fenalık geçirdi.

Olay yerindeki incelemelerin ardından anne ve oğlunun cesedi Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >