Behzat Ç.'nin fragmanı yayınlandı

Behzat Ç., dizi ekibi ana kadrosuyla geri dönüyor
Behzat Ç., dizi ekibi ana kadrosuyla geri dönüyor

Türk yapımları arasında bir döneme damgasını vuran polisiye dizisi Behzat Ç. yeni bölümleriyle birlikte seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk versiyonunun aksine televizyonda değil, internet üzerinden yayınlanacak olan dizinin yeni adresi BluTV olacak. BluTV, sosyal medya üzerinden başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Behzat Ç.'nin fragmanını yayınladı.

Türk dizi yapımları arasında adını en başarılı olanlara yazdırmayı başaran polisiye dizisi Behzat Ç. geri dönüyor. Erdal Beşikçioğlu'nun başrol oynayacağı dizinin kadrosunun geneli de eski ekipten oluşuyor. Televizyon değil dijital yayın üzerinden yayınlanmaya başlayacak olan diziyi BluTV izleyicisi ile buluşturacak.

Dizinin ana kadrosu korunmaya çalışıldı

Behzat Ç.'nin bu sezonunda, ana kadronun önemli bir kısmı yeniden ekranda olacak. Hayalet'i oynayan İnanç Konukçu ve Akbaba'yı canlandıran Berkan Şal yine kadroda yer alacak. Nejat İşler'i bir kez daha Ercüment Çözer rolünde göreceğiz. Güven Kıraç da dağlarda yılan yemesiyle hava atan bir diğer kötü karakterimiz Memduh'u canlandıracak.

Erdal Beşikçioğlu, dizide başrolü üstleniyor
Erdal Beşikçioğlu, dizide başrolü üstleniyor


Dizi eski formatta devam edecek

Serinin senaristliğini, daha önce de olduğu gibi Ercan Mehmet Erdem üstlenecek, yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturacak.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla, Ercüment Çözer'in hala Behzat Ç. ile olan işi bitmiş değil. Artık emekli olmuş, ununu elemiş eleğini asmış olan Behzat Ç., adeta altından girilip üstünden çıkılan cinayet büroyu tekrar toplamak için geri dönecek. İşte o fragman;

Dizinin kadrosu tamamlandı

Dizinin kadrosundaki diğer isimler ise Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik olacak. Fragmanda ayrıca tarihin muhtemelen en uğursuz vosvosu olan ve her görüldüğünde Behzat amirin canının yandığı kırmızı otomobili de görüyoruz.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >