20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Cambridge Üniversitesi açıkladı: Eğitim online devam edecek

Cambridge Üniversitesi
Cambridge Üniversitesi

Dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Cambridge Üniversitesi, 2020-2021 eğitim yılının tamamının online olarak devam edeceğini açıkladı.

Koronavirüs salgını dolayısıyla derslerini video konferans yöntemiyle yapan İngiltere ve dünyanın en prestijli eğitim kurumlarından Cambridge Üniversitesi, 2021 yılının yaz dönemine kadar bütün derslerin online olacağını duyurdu.

Eğitim online olarak devam edecek

2020-2021 eğitim yılının tamamının online olarak devam edeceğini açıklayan ilk İngiliz üniversitesi olan Cambridge Üniversitesi’nin sözcüsü, “Üniversitemiz bu salgın ile birlikte değişime adapte oldu. Gelecek akademik yılda da sosyal mesafeye dikkat edileceğini ve yüz yüze eğitimin olmayacağını göz önünde bulundurursak bu kararı aldık” ifadesini kullandı.

Üniversite, 2021 yazından sonra derslerin normal şekilde devam edebileceğini ama sınıftaki öğrenci sayılarının azalacağını duyurdu.

İlginizi çekebilirErciyes Üniversitesi'nde hayvanlar üzerinde koronavirüs aşısı denemeleri başladı
İlginizi çekebilirKoronavirüs aşısı için Boğaziçi Üniversitesi tarih verdi💉
İlginizi çekebilirBilim insanlarından 'aşı' açıklaması: Kısmi koruma sağlayabilir

İLGİLİ HABERLER