'Deniz, kum, güneş de neymiş' dedirtecek kış tatil önerileri

Kapadokya, kış seyahatlerinde en çok tercih edilen tatil yörelerinden sadece biri.
Kapadokya, kış seyahatlerinde en çok tercih edilen tatil yörelerinden sadece biri.

Kış mevsiminin can sıkıcı olduğunu düşünüp kabuğuna çekilenler varsa, silkelenip kendisine gelebilir. Sizin için, asla hayır diyemeyeceğiniz harika kış tatili önerilerimiz var.

İlginizi çekebilir'Burada yaşamak vardı be!' diye iç geçirtecek 7 tarihi yerleşim yeri

Kış mevsiminin can sıkıcı olduğunu düşünüp kabuğuna çekilenler varsa, silkelenip kendisine gelebilir. Sizin için, asla hayır diyemeyeceğiniz harika kış tatili önerilerimiz var.

"Deniz, kum, güneş de neymiş" dedirtecek kış tatil önerileri!

Ilgaz, Kastamonu

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Ilgaz Dağları, kayak turizmine gönül verenler için gidilecek ideal yerler arasında. Karadeniz'in en güzel kayak tesislerinden birisine sahip olan Ilgaz Kayak tesisleri, Çankırı'da yer alıyor. Aralık ile Nisan ayları arasında hizmet veren tesiste kayak turizmi de gelişmiş durumda.
Ilgaz, Kastamonu Ilgaz Dağları, kayak turizmine gönül verenler için gidilecek ideal yerler arasında. Karadeniz'in en güzel kayak tesislerinden birisine sahip olan Ilgaz Kayak tesisleri, Çankırı'da yer alıyor. Aralık ile Nisan ayları arasında hizmet veren tesiste kayak turizmi de gelişmiş durumda.
Sapanca, Sakarya

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Zamanı kısıtlı olup tatile gitmek isteyenler için en ideal bölgelerden biri, Sakarya. Dilerseniz, günübirlik gitmeniz de mümkün. Temiz orman havası ve bol oksijeni ile nefes almanızı kolaylaştıracak bir kış tatili sizi bekliyor.
Sapanca, Sakarya Zamanı kısıtlı olup tatile gitmek isteyenler için en ideal bölgelerden biri, Sakarya. Dilerseniz, günübirlik gitmeniz de mümkün. Temiz orman havası ve bol oksijeni ile nefes almanızı kolaylaştıracak bir kış tatili sizi bekliyor.
Palandöken, Erzurum

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Bir kayak turizm merkezi daha, Palandöken. 6 ay karla kaplı olan tatil beldesi, kış tatilinizi keyifle geçirmenizi sağlayacaktır.
Palandöken, Erzurum Bir kayak turizm merkezi daha, Palandöken. 6 ay karla kaplı olan tatil beldesi, kış tatilinizi keyifle geçirmenizi sağlayacaktır.
Abant, Bolu

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Dört mevsim ayrı güzel Abant, huzur verici eşsiz görüntüsüyle kış mevsiminde de sizi bekliyor. Sunduğu manzaranın yanı sıra, temiz havası ve doğa harikası görüntüsüyle unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor.
Abant, Bolu Dört mevsim ayrı güzel Abant, huzur verici eşsiz görüntüsüyle kış mevsiminde de sizi bekliyor. Sunduğu manzaranın yanı sıra, temiz havası ve doğa harikası görüntüsüyle unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor.
Kartepe, Kocaeli

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Hafta sonu kaçamağı için en uygun yerlerden biri, Kartepe. Hem şehir merkezine yakın hem ulaşımı kolay. Kayak yapmanın yanı sıra, dinlenip temiz havaya doyabilirsiniz.
Kartepe, Kocaeli Hafta sonu kaçamağı için en uygun yerlerden biri, Kartepe. Hem şehir merkezine yakın hem ulaşımı kolay. Kayak yapmanın yanı sıra, dinlenip temiz havaya doyabilirsiniz.
Yedigöller, Bolu

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Her mevsimi farklı güzel bölge, kar yağdıktan sonra çok daha güzel bir görünüme bürünüyor. 7 tane göl, ve bölgenin dört bir yanı doğa ile süslü. Temiz havası ve doğasında özgürlüğün tadını çıkarabileceğiniz bölgede, kamp da yapmanız mümkün.
Yedigöller, Bolu Her mevsimi farklı güzel bölge, kar yağdıktan sonra çok daha güzel bir görünüme bürünüyor. 7 tane göl, ve bölgenin dört bir yanı doğa ile süslü. Temiz havası ve doğasında özgürlüğün tadını çıkarabileceğiniz bölgede, kamp da yapmanız mümkün.
Uludağ, Bursa

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Bursa merkeze yaklaşık 1 saat uzaklıkta olan dağ, kayak turizmi için de oldukça uygun. Hem dinlenip hem keyifle eğlenebileceğiniz bölge, özellikle Aralık, Ocak ve Şubat aylarında yoğun ve eğlenceli oluyor.
Uludağ, Bursa Bursa merkeze yaklaşık 1 saat uzaklıkta olan dağ, kayak turizmi için de oldukça uygun. Hem dinlenip hem keyifle eğlenebileceğiniz bölge, özellikle Aralık, Ocak ve Şubat aylarında yoğun ve eğlenceli oluyor.
Kapadokya, Nevşehir

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Neredeyse her mevsim farklı güzelliğe sahip Kapadokya, kış tatilinde ayrı bir güzelliğe bürünüyor. oluyor. Bembeyaz karların altında kalan, 60 milyon yıl önce volkanik dağlardan püsküren lavlardan oluşmuş Peri Bacaları'nın sunduğu eşsiz manzara tarifsiz.
Kapadokya, Nevşehir Neredeyse her mevsim farklı güzelliğe sahip Kapadokya, kış tatilinde ayrı bir güzelliğe bürünüyor. oluyor. Bembeyaz karların altında kalan, 60 milyon yıl önce volkanik dağlardan püsküren lavlardan oluşmuş Peri Bacaları'nın sunduğu eşsiz manzara tarifsiz.
Sarıkamış, Kars

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Kış tatili için belki de en doğuda, bu denli uygun olan tek bölge olabilir. Bölge, Alpler'de bulunan kristal kar yapısı ile kaplı; tatilcileri bekliyor.
Sarıkamış, Kars Kış tatili için belki de en doğuda, bu denli uygun olan tek bölge olabilir. Bölge, Alpler'de bulunan kristal kar yapısı ile kaplı; tatilcileri bekliyor.