Fiat Ducato Ailesi yeni üyesine kavuştu

​Fiat Ducato Ailesi yeni üyesine kavuştu
​Fiat Ducato Ailesi yeni üyesine kavuştu

Fiat Professional Ailesi’nin tecrübeli üyesi Ducato, yepyeni bir versiyona daha kavuştu. Önden çekişli motoru ve geniş yükleme alanı ile kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran araç, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilme özelliğiyle de ticaret erbaplarına ilave ek avantaj sağlıyor.

Fiat Professional Ailesi’nin tecrübeli üyesi Ducato, yepyeni bir versiyona daha kavuştu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Fiat Professional Ailesi’nin önden çekişli motor gücü ve geniş yükleme alanı ile dikkati çeken üyelerinden Ducato, yeni bir gövde seçeneğine daha kavuştu. Dinamik tasarımı, fonksiyonel iç mekânı ve düşük işletim maliyetleriyle ön plana çıkan Ducato’nun, 9,5 metreküplük hacme sahip kısa aks mesafeli yeni versiyonu DNA’sında yer alan düşük işletim maliyeti, daha fazla yük kapasitesi, daha iyi kontrol ve yüksek görüş alanı gibi pek çok özelliği bünyesinde barındırırken Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilme özelliğiyle de ticaret erbaplarına ilave avantaj sağlıyor.

124 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak

Sınıfının en verimli aracı olan Ducato Van’da, 2,3 litrelik 130 HP güç ve 320 Nm tork üreten turbo dizel motor, 6 ileri vitesli manuel şanzımanla iş birliği yapıyor. Yük ve performans verimliliği ve maksimum yükleme kapasitesi ile dikkati çekmesinin yanı sıra yüksek konfor seviyesiyle de ilgi gören Fiat Ducato’da çok amaçlı akıllı cihaz tutucu, soğutmalı eşya gözü, bardak tutucular, büyük eşya gözleri, kol dayama, Bluetooth bağlantısı gibi donanımlar sunuluyor. Öte yandan elektronik denge kontrolü, devrilme önleyici, yük dağılımı kontrolü, yokuş kalkış desteği gibi önemli güvenlik donanımlarının sunulduğu Fiat Ducato Van 9,5 metreküp, 124 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >