POLİTİKADAN DOSYA HABERE, YEREL HABERDEN ÖZEL ÇALIŞMALARA KADAR HABERİN SOSYAL MEDYASINDASINIZ. BAZEN 'CİDDİ MESELE' BAZEN BİR DAKİKALIK VİDEOLARLA GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ DETAYLARLA BURADAYIZ.

20.356 Takipçi
JURNAL.İST HAKKINDA

iPhone'larda Denetim Merkezi nasıl özelleştirilir?

iOS 11
iOS 11

Yeni yayınlanan iOS 11 güncellemesiyle birlikte iPhone'larda Denetim Merkezi'ni birkaç adımda özelleştirebilmek mümkün. İşte kullanıcıların yıllardır beklediği iPhone'lardaki Denetim Merkezi'nin kişiselleştirme yöntemi...

İçindekiler

Apple, yeni iPhone'ların tanıtımından bir hafta sonra mobil işletim sisteminin en güncel versiyonu olan iOS 11'i aktif hale getirdi. Birçok farklı sürprizle gelen sistem, kullanıcıların iPhone ya da iPad'lerde şu ana kadar yapamadığı farklı işlemleri gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bunlardan en önemlisi ise "özelleştirilebilen Denetim Merkezi". Zira şu ana kadar kişiselleştirme konusunda kullanıcılara pek seçim şansı tanımayan Apple, iOS 11 ile Denetim Merkezi'ni özelleştirebilmeyi sağlıyor.

iOS 11 hangi cihazlara kurulabiliyor?
İlginizi çekebiliriOS 11 hangi cihazlara kurulabiliyor?
iOS 11 güncellemesi nasıl yüklenir?
İlginizi çekebiliriOS 11 güncellemesi nasıl yüklenir?

Mobilişletim sisteminin yeni sürümü, eskilerde de olduğu gibi ekranın alt kısmından yukarıya doğru minik bir kaydırma hareketiyle Denetim Merkezi'nin açılmasını sağlıyor. Evet; tam olarak da bu ekranda yer alan simgeleri ve diğer detayları kişiselleştirmek mümkün oluyor.

iPhone'larda Denetim Merkezi nasıl özelleştirilir?
iPhone'larda Denetim Merkezi nasıl özelleştirilir?
Sonuç: Özelleştirilmiş bir Denetim Merkezi!
Sonuç: Özelleştirilmiş bir Denetim Merkezi!