Kızının kayıp olduğunu açıklayan Aleyna'nın annesi, canlı yayında öfke kustu!

Aleyna
Aleyna

Emrah Karaduman'dan ayrıldığını ağlayarak anlatan Aleyna Tilki'nin annesi, canlı yayına bağlanarak kızının kayıp olduğunu söyledi!

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, sosyal medyadan kızının kayıp olduğunu açıkladı. Kendisine ve kızı Aleyna Tilki'ye gelen yorumlar sonrası tepki gösteren Öztel, canlı yayında öfke püskürdü.

Aranjör sevgilisi Emrah Karaduman'dan ayrıldığını, sosyal medya hesabından Karaduman'ı etiketleyerek, "Bir daha da can yakma. Bir teşekkürü de çok görme" yorumunda bulunan Tilki, bu sözlerin ardından Instagram hesabından da ağladığı bir videosunu paylaştı.

"Vicdanınızın biraz ayarı olsun"
Aleyna'nın çok konuşulan bu paylaşımlarının ardından annesi Havva Tilki, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak kızının kayıp olduğunu söyledi. Havva Öztel, gelen mesajlar sonrası, "Vicdanınızın biraz ayarı olsun, ben neden çocuğumu ağlatayım? Sizin gibi insanlar ağlatıyor. Çocuğum üç yıldır içinde biriktirdi, artık patladı. Yeter artık yeter" dedi.

''Kaybolmadım, odamdayım''
Annesinin paylaşımının ardından Aleyna Tilki, "Ne yani insanlar ağlayamaz mı? Kalpleri kırılamaz mı? Şaka gibi. Kayıp falan olmadım. Şu an evimde, odamdayım. Birazdan uyuyacağım" yazarak hayranlarına rahat nefes aldırdı.
''Kaybolmadım, odamdayım'' Annesinin paylaşımının ardından Aleyna Tilki, "Ne yani insanlar ağlayamaz mı? Kalpleri kırılamaz mı? Şaka gibi. Kayıp falan olmadım. Şu an evimde, odamdayım. Birazdan uyuyacağım" yazarak hayranlarına rahat nefes aldırdı.