Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Metin'i yeni diziye transfer oldu

Cerrahpaşalı Metin yeni diziye transfer oldu
Cerrahpaşalı Metin yeni diziye transfer oldu

Adından çokça söz ettiren Kurtlar Vadisi dizisinde ''Cerrahpaşalı Metin'' karakterini canlandıran Mehmet Polat, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'na transfer edildiği belirtildi. Mehmet Polat, Marco Gabriel rolüyle Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda rol alacak.

Kurtlar Vadisi’nin Cerrahpaşalı Metin’i ve Diriliş Ertuğrul’un da Gümüştekin’i olarak tanınırlık kazanan Mehmet Polat, TRT1’in tarihi dizisiyle resmen el sıkıştı. 15 Ocak 2003 tarihinde yayın hayatına başlayan, 4 sezon ve 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi projesinde rol aldığı karakterle izleyenlerin dikkatini üzerine çeken Mehmet Polat’tan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı müjdesi geldi.

Yine dönem dizisinde oynayacak

Çekimleri Metin Günay’ın yönetmenliği eşliğinde gerçekleştirilen, Mehmet Bozdağ’ın senaristliğini ve proje tasarımını yaptığı Tekden Film imzasıyla TRT1 kanalında 5 sezon boyunca yayınlanan Diriliş Ertuğrul oyuncusu Mehmet Polat, tercihini bir kez daha dönem dizisinden yana kullandı.

10 Aralık 2014 ile 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında ekran macerasını sürdüren Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından tekrardan TRT1’le anlaşma sağlayan Mehmet Polat, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda Marco Gabriel karakteriyle kameralar karşısına geçecek.

Kaynak: Haber 7

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >