MasterChef Murat canlı yayında bileklerini kesti

Murat Özdemir, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı hakkında kullandığı ifadeler nedeniyle gözaltına alınmıştı.
Murat Özdemir, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı hakkında kullandığı ifadeler nedeniyle gözaltına alınmıştı.

MasterChef yarışmasında uygunsuz davranışları yüzünden diskalifiye edilen Murat Özdemir, Instagram hesabından yaptığı canlı yayında meyve bıçağıyla bileğini ve kolunu kesti. Özdemir, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu iddiasıyla polis tarafından karakola çağrılıp ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Ekranların sevilen yarışma programlarından olan MasterChef, yayınlandığı günlerde reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlar ile adından söz ettiren Murat Özdemir, yarışmadan diskalifiye edilmesine rağmen gündemden düşmüyor.

  • TV8'de ekranlara gelen MasterChef isimli yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında bileğini ve parmaklarını kesti.

Her yaptığı gündem olan MasterChef'in eski yarışmacısı Murat Özdemir, önceki gün sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Hayranlarıyla sohbet eden Özdemir, bir anda yanında olan meyve bıçağıyla bileğini ve parmaklarını kesti.

Murat Özdemir'in canlı yayınını izleyen hayranları vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamadı.
Murat Özdemir'in canlı yayınını izleyen hayranları vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamadı.
  • Murat Özdemir daha önce de uygunsuz davranışlarından dolayı 2 kez gözaltına alınmıştı.
Murat Özdemir kimdir?
Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu, Mengen'de dünyaya geldi. 3 ablası olan ve aşçı bir aileden gelen Özdemir, 13 yaşından beri mutfak sektöründe çalışıyor.
Murat Özdemir kimdir? Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu, Mengen'de dünyaya geldi. 3 ablası olan ve aşçı bir aileden gelen Özdemir, 13 yaşından beri mutfak sektöründe çalışıyor.
Uluslararası alanda çalıştı
MasterChef Murat, 1996 yılında Brüksel'deki Türk Büyükelçiliği'nde de 4 yıl çalıştı. Bu dönemde İngilizce ve Fransızca öğrenen Özdemir, bir süre de Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde çalıştı.
Uluslararası alanda çalıştı MasterChef Murat, 1996 yılında Brüksel'deki Türk Büyükelçiliği'nde de 4 yıl çalıştı. Bu dönemde İngilizce ve Fransızca öğrenen Özdemir, bir süre de Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde çalıştı.
İlk işinden kovuldu
Yaklaşık iki sene boyunca İstanbul'un en popüler otellerinden birinde çalışan Özdemir, iki yılın sonunda işten kovuldu. Kovulduktan sonra Antalya'da bulunan bir otelde İtalyan mutfağı şefi olarak çalışmaya başlayan Özdemir, buradan da ayrıldı.
İlk işinden kovuldu Yaklaşık iki sene boyunca İstanbul'un en popüler otellerinden birinde çalışan Özdemir, iki yılın sonunda işten kovuldu. Kovulduktan sonra Antalya'da bulunan bir otelde İtalyan mutfağı şefi olarak çalışmaya başlayan Özdemir, buradan da ayrıldı.
Pazarcılık yaptı
Antalya'da 'Bolulu Murat Şefin Köftecisi' isimli bir köfteci dükkanı açan Özdemir, ardından pideci, nargile kafe ve Türk yemekleri restoranı işletti. İşleri kötü gitmeye başlayınca 4 dükkanı da satarak İstanbul'a yerleşti. Murat Özdemir, İstanbul'a yerleştikten sonra bir süre farklı semtlerde pazarcılık yaptı. Zeytinyağlı yiyecekler satan MasterChef Murat, bir süre sonra bu işi de bıraktı.
Pazarcılık yaptı Antalya'da 'Bolulu Murat Şefin Köftecisi' isimli bir köfteci dükkanı açan Özdemir, ardından pideci, nargile kafe ve Türk yemekleri restoranı işletti. İşleri kötü gitmeye başlayınca 4 dükkanı da satarak İstanbul'a yerleşti. Murat Özdemir, İstanbul'a yerleştikten sonra bir süre farklı semtlerde pazarcılık yaptı. Zeytinyağlı yiyecekler satan MasterChef Murat, bir süre sonra bu işi de bıraktı.
Programdan kovuldu
TV8'de yayınlanan Yemekteyiz adlı yemek programına katılan ve tepkilere neden olan sözleri nedeniyle eleştirilen Murat Özdemir, programın finalinde programın sunucusu Onur Büyüktopçu tarafından kovuldu.
Programdan kovuldu TV8'de yayınlanan Yemekteyiz adlı yemek programına katılan ve tepkilere neden olan sözleri nedeniyle eleştirilen Murat Özdemir, programın finalinde programın sunucusu Onur Büyüktopçu tarafından kovuldu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >