Meghan Markle gizli açtığı hesabını kapattı

Meghan Markle.
Meghan Markle.

Hollywood'un eski yıldızı olan, eşine koyduğu yasaklarla, giyim tarzıyla gündeme gelen ve eleştirilen kraliyetin gelini Meghan Markle bu defa da Instagram hesabıyla gündeme geldi.

Kraliyetin küçük oğlu Prens Harry'in eşi Meghan Markle gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Prensle evlenen Markle giyim tarzı ve yasaklarla gündemden düşmezken bu sefer de gizlice açtığı Instagram hesabıyla gündeme geldi.

Meghan Markle Prens Harry.
Meghan Markle Prens Harry.

The Sun'ın haberine göre; evlendikten sonra hesaplarını kapatan Markle'ın, gizlice yeniden hesabını açtığı ortaya çıktı. Ancak Prens Harry'nin eşi, zamanla Instagram'a kendini fazla kaptırdı ve gelen bütün olumsuz yorumları okudu.

Meghan Markle, ilk çocuğuna hamile.
Meghan Markle, ilk çocuğuna hamile.

Korumasız dışarı çıkmıyor

  • Haberde; Basında yer alan habere göre, Meghan negatif yorumlardan ötürü duygusal olarak yıpranmış. Sosyal medya trolleri tarafından yazılan art niyetli ve aşağılayıcı içerikleri görmeye artık katlanamıyormuş. Düşesin, hakkında yapılan yorum ve başlıklara artık dayanamadığı, hesabını kapamasının ardından da çok yalnız ve izole hissettiği söyleniyor. Ayrıca kraliyet gelininin gelen yorumlardan dolayı dışarıya korumasız çıkmadığı gelen bilgiler arasında.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >