Mide küçültme ameliyatı olan Deniz Seki'nin eski halinden eser kalmadı

Cezaevi günlerinden sonra kendini sanatına adamaya karar veren ünlü sanatçı Deniz Seki, mide ameliyatı sonrasında bambaşka birine dönüştü.
Cezaevi günlerinden sonra kendini sanatına adamaya karar veren ünlü sanatçı Deniz Seki, mide ameliyatı sonrasında bambaşka birine dönüştü.

Yaşadığı zor günlerden sonra aldığı kilolarla adından sıkça bahsettiren ünlü sanatçı Deniz Seki, mide ameliyatının ardından 33 kilo verdi. Uzun yıllar cezaevinde yattıktan sonra, kariyerine devam eden ünlü ismin son halini gören hayranları, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Uzun yıllar cezaevinde yatan başarılı şarkıcı Deniz Seki, kötü günleri geride bıraktı. Cezaevinde kaldığı sürece kilo alan Seki, kısa sürede mide ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtuldu. Ünlü şarkıcı 33 kilo vererek eski formuna kavuştu.

Başarılı sanatçı Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra, uzun süre psikolojik tedavi gördü.
Başarılı sanatçı Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra, uzun süre psikolojik tedavi gördü.

Ne olmuştu?

2 Şubat 2009 tarihinde "uyuşturucu temin etmek" suçlamasıyla tutuklanan ve 24 Ekim 2009 tarihindeki ilk duruşmasına kadar hapis yatan şarkıcı Deniz Seki tahliye edildikten sonra "kokain satın alıp içmek" ve "başkalarına uyuşturucu temin etmek" suçlarından 2. kez hakkında açılan dava ile 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

 • 6 Kasım 2014 tarihinde hapse giren ünlü şarkıcı Deniz Seki, 5 Haziran 2017 Pazartesi günü Bakırköy Cezaevi'nden tahliye oldu.
Deniz Seki kimdir?

                  1 Temmuz 1970 tarihinde İstanbul doğdu. İlkokulu Maçka Süheyla Artem, orta ve lise eğitimimi de yatılı olarak Çamlıca kız Lisesi'nde okudu. Okulunu bitirdikten sonra, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu olmaya karar verdi. 1993 yılında Melih Kibar'la tanışması sonucu müzik hayatına başladı.
Deniz Seki kimdir? 1 Temmuz 1970 tarihinde İstanbul doğdu. İlkokulu Maçka Süheyla Artem, orta ve lise eğitimimi de yatılı olarak Çamlıca kız Lisesi'nde okudu. Okulunu bitirdikten sonra, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu olmaya karar verdi. 1993 yılında Melih Kibar'la tanışması sonucu müzik hayatına başladı.
Pop show yarışmasında birinci oldu

                  Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın, Zuhal Olcay ve Yaşar Günaçgün gibi şarkıcılara vokalistlik yaparak yoluna devam eden Seki, 1995 yılında "POP - SHOW 95" şarkı yarışmasına katıldı ve kendi yazdığı şarkı sözüyle birinci oldu.
Pop show yarışmasında birinci oldu Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın, Zuhal Olcay ve Yaşar Günaçgün gibi şarkıcılara vokalistlik yaparak yoluna devam eden Seki, 1995 yılında "POP - SHOW 95" şarkı yarışmasına katıldı ve kendi yazdığı şarkı sözüyle birinci oldu.
Albümleriyle sevenlerinin gönlünde taht kurdu 

                  1997 yılında, uzun çalışmalar sonucunda 1. albümü olan "Hiç Kimse Değilim" müzikseverlerle buluştu. 25 Aralık 1999 tarihinde, söz ve müziklerinin birçoğu kendine ait olan "Anlattım" isimli albümüyle bir kez daha sevenleriyle buluştu. 3. albümü "Şeffaf" Ocak 2002 tarihinde çıktı ve kendinden söz ettirmeyi de başarabildi. Bu albümde sırasıyla "Unutursun" ve "Yakamoz" isimli şarkılara klip çekildi.


4. albümü "Aşkların En Güzeli" Eylül 2003'te çıktı. Bu albümü ile çocukluğunun şarkılarını, günümüz müziğiyle yeni nesillelere taşımak, kaybolmaya yüz tutmuş 70'lerin Türkçe pop müziğinin asla kaybolmayacağını ve kaybolmaması gerektiğini anlatmaya çalıştı.
Albümleriyle sevenlerinin gönlünde taht kurdu 1997 yılında, uzun çalışmalar sonucunda 1. albümü olan "Hiç Kimse Değilim" müzikseverlerle buluştu. 25 Aralık 1999 tarihinde, söz ve müziklerinin birçoğu kendine ait olan "Anlattım" isimli albümüyle bir kez daha sevenleriyle buluştu. 3. albümü "Şeffaf" Ocak 2002 tarihinde çıktı ve kendinden söz ettirmeyi de başarabildi. Bu albümde sırasıyla "Unutursun" ve "Yakamoz" isimli şarkılara klip çekildi. 4. albümü "Aşkların En Güzeli" Eylül 2003'te çıktı. Bu albümü ile çocukluğunun şarkılarını, günümüz müziğiyle yeni nesillelere taşımak, kaybolmaya yüz tutmuş 70'lerin Türkçe pop müziğinin asla kaybolmayacağını ve kaybolmaması gerektiğini anlatmaya çalıştı.
Reklam müziklerini seslendirdi 

                  1999 yılında başrollerini Oktay Kaynarca ve Yalçın Dümer'le paylaştığı 'Can Dostum' adlı bir filmde oynadı. 2006 yılında "Lipton" markası için kendi yazıp bestelediği "LİptonOHH" parçasını da seslendirdi.


2011 yılında 100'e yakın konser ve program yaptıktan sonra birçok şarkının kendisine ait olduğu “Sözyaşlarım” adlı albümünü yayınladı.


2013 yılında Deniz Seki; Nükhet Duru, Hande Yener, Cengiz Kurtoğlu, Musa Eroğlu, Niran Ünsal, Emre Altuğ, Kutsi, Rafet El Roman ve Kubat gibi müzik dünyasının ünlü yıldızlarının veliahtlarını aradığı ATV’nin yarışması “Veliaht” adlı yarışmada görev aldı.
Reklam müziklerini seslendirdi 1999 yılında başrollerini Oktay Kaynarca ve Yalçın Dümer'le paylaştığı 'Can Dostum' adlı bir filmde oynadı. 2006 yılında "Lipton" markası için kendi yazıp bestelediği "LİptonOHH" parçasını da seslendirdi. 2011 yılında 100'e yakın konser ve program yaptıktan sonra birçok şarkının kendisine ait olduğu “Sözyaşlarım” adlı albümünü yayınladı. 2013 yılında Deniz Seki; Nükhet Duru, Hande Yener, Cengiz Kurtoğlu, Musa Eroğlu, Niran Ünsal, Emre Altuğ, Kutsi, Rafet El Roman ve Kubat gibi müzik dünyasının ünlü yıldızlarının veliahtlarını aradığı ATV’nin yarışması “Veliaht” adlı yarışmada görev aldı.
2015 yılında dizi oyunculuğu 

                  Deniz Seki, 2015 yılının Aralık ayında cezası için yattığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde Atv'de oynamakta olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır'ın koğuş arkadaşı konuk oyuncu olarak oynadı.
2015 yılında dizi oyunculuğu Deniz Seki, 2015 yılının Aralık ayında cezası için yattığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde Atv'de oynamakta olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır'ın koğuş arkadaşı konuk oyuncu olarak oynadı.
O halinden eser kalmadı!

                  Uzun yıllar cezaevinde yatan şarkıcı Deniz Seki, cezaevinde kaldığı sürece aldığı kilolarla konuşuldu. Mide ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtulan ünlü isim, 33 kilo verdi.
O halinden eser kalmadı! Uzun yıllar cezaevinde yatan şarkıcı Deniz Seki, cezaevinde kaldığı sürece aldığı kilolarla konuşuldu. Mide ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtulan ünlü isim, 33 kilo verdi.
6 yıl 3 ay hapis cezası

                  Uyuşturucu temin etmek suçlamasıyla tutuklanan Deniz Seki, "kokain satın alıp içmek" ve "başkalarına uyuşturucu temin etmek" suçlarından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
6 yıl 3 ay hapis cezası Uyuşturucu temin etmek suçlamasıyla tutuklanan Deniz Seki, "kokain satın alıp içmek" ve "başkalarına uyuşturucu temin etmek" suçlarından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >