20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Samsung Galaxy S10'un renk seçenekleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Yeni yılın hemen başında tanıtılması beklenen yeni nesil Galaxy S10 ile ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonun son olarak renk seçeneklerine dair yeni bilgiler de sızdı. Ayrıntılar haberimizde:

Galaxy J ve Galaxy A ailesi modellerle giriş / orta seviyede kullanıcıları cezbetmeye devam eden Samsung, bir yandan da üst seviyeye yönelik Galaxy S ailesiyle gündemden düşmüyor. Şirketin en iddialı ürün kalemlerinden biri olan Galaxy S serisi, yeni modeliyle de çok konuşulacak gibi görünüyor.

Galaxy S10'da üç farklı varyasyonla birlikte farklı ekran boyutlarının ve farklı konfigürasyonların sunulması bekleniyor.
Galaxy S10'da üç farklı varyasyonla birlikte farklı ekran boyutlarının ve farklı konfigürasyonların sunulması bekleniyor.

Bilgilerin tamamı söylenti aşamasında!

Bu doğrultuda aslında şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler eşiğinde yeni akıllı telefonun tasarımına ve performansına dair söylenebilecek birçok farklı şey var. Ama şu ana kadar Samsung tarafından onaylanan herhangi bir bilgi olmadığı için bunları 'söylenti' şeklinde değerlendirmek gerekiyor.

Qualcomm ve Exynos'un en yüksek performanslı yongalarının kullanılacağı yeni telefonlarda 5G desteğinin sunulup sunulmayacağına ilişkin çok fazla bilgi var. Ancak diğer söylentiler gibi henüz bu bilgi de net değil.

Samsung CEO'sunun geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar neticesinde artık bu aileyle birlikte tasarımın tamamen değişeceği netleşmiş durumda.
Samsung CEO'sunun geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar neticesinde artık bu aileyle birlikte tasarımın tamamen değişeceği netleşmiş durumda.

Galaxy S10'un özellikle ekran altı parmak izi okuyucu sistemiyle gelecek olması fazlasıyla gündeme getirilen bir konu. Dolayısıyla bu noktada biyometriktarayıcıyla birlikte güvenliğin üst seviyeye taşınacağı aşikar. Bunun bir örneğini de geçtiğimiz günlerde incelemesini yayınladığımız Huawei Mate 20 Pro'da görmüştük. Aşağıdaki bağlantıdan telefonun incelemesine ulaşabilirsiniz.

En büyük farklardan birinin de kamera tarafında ortaya çıkması bekleniyor. Zira tepe seviyesi akıllı telefonda üç arka kameranın alt alta dizilerek sunulacağı ifade ediliyor. Ancak bundan daha da önemlisi daha önce hiçbir modelde karşımıza çıkmayan ve ilk kez Galaxy S10'da kullanılması beklenen 3D haritalamalı kamera sensörüne yer verileceği tahmin ediliyor.

İlginizi çekebilirA'dan Z'ye: Samsung Galaxy S10 hakkında bilinen tüm detaylar!

Dört farklı renk seçeneğiyle gelebilir

Tüm bunlara ek olarak yeni bilgilerde ise telefonun renklerine ilişkin ayrıntılar ortaya çıktı. Telefonda dört farklı renk seçeneğinin sunulması bekleniyor. Bunlar arasında siyah, beyaz, yeşil ve sarının yer alacağı tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABERLER