Şehir magandası döner bıçağıyla otobüs şoförüne saldırdı

Malatya'da maganda terörü
Malatya'da maganda terörü

Malatya'da belediye otobüs şoförüne bir kişinin döner bıçağıyla saldırması güvenlik kameralarına yansıdı.

Malatya'da bir kişi belediye otobüs şoförüne döner bıçağıyla saldırdı.

İddiaya göre, Önder Boyun idaresindeki Malatya Büyükşehir Belediyesine ait otobüs, seyir halindeyken Y.Ş tarafından yumruklandı.

"Ayağımı ezdin"

Otobüs şoförü, yolcu zannederek durduğu otobüsün kapısını açtığı sırada Y.Ş "ayağımı ezdin" diyerek şoförle tartışmaya başladı. Tatışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Y.Ş, belinden çıkardığı döner bıçağıyla Boyun'u kolundan hafif yaralayarak kaçtı.

Boyun'un ihbarı üzerine Y.Ş. polis ekiplerince kısa sürede yakalandı. Y.Ş. otobüs şoförünün şikayetçi olmaması üzerine ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Güvenlik kamerası, bıçaklı saldırıyı anbean kaydetti

Bu arada, otobüsteki kavga anı aracın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, otobüs şoförünün "sen niye arabaya yumruk atıyorsun" diye sorduğu şüpheli Y.Ş, "ayağımı ezdin" diyerek tepki gösteriyor.

Tartışmanın büyümesi üzerine Y.Ş. belinden çıkardığı döner bıçağıyla şoförün üzerine yürüyerek hakaret ediyor ve bir eliyle de boynunu sıkıyor.

Bu arada şoför de kolundan hafif şekilde yaralanıyor. Başka bir kişinin araya girmesiyle şüpheli Y.Ş. otobüsten inerek kaçıyor.


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >