Ünlü sanatçı Işın Karaca'dan hayranlarını üzecek paylaşım

Ünlü sanatçı Işın Karaca, özel hayatı ve söylemleriyle de sık sık gündem olmaya devam ediyor.
Ünlü sanatçı Işın Karaca, özel hayatı ve söylemleriyle de sık sık gündem olmaya devam ediyor.

Son günlerde Müslüm filmine yaptığı yorumlarla gündem olan ünlü şarkıcı Işın Karaca, sosyal medya hesabından böbrek taşı düşürdüğü haberini takipçileriyle paylaştı. Başarılı bir operasyon geçiren Karaca, sosyal medya aracılığıyla hastane ekibine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Müslüm Gürses'in hayatının anlatıldığı Müslüm filmine yaptığı yorumlarla gündem olan başarılı şarkıcı Işın Karaca, sosyal medya paylaşımıyla hayranlarını korkuttu.

  • Karaca'nın, böbrek taşı düşürdüğü ve bu yüzden ameliyat olduğu ortaya çıktı.

Instagram hesabından sağlığıyla ilgili paylaşım yapan Işın Karaca, fotoğrafının altına şu notu düştü:

  • "Ne kadar teşekkür etsem azdır. Şahane bir ekipsiniz, iyi ki size denk geldi bu gecem. Böbrek taşı düşürürken ki ağrıyı bilen vardır aranızda.. Salı gecemizi acil de geçirdik ama çok şükür daha iyiyiz, taş kanala dalmış, lütfedip çıkmasını bekleyeceğiz... Her koşulda beni güldürmek için uğraşıyorsun ya, nereden buluyorsun bu enerjiyi, hele benim için bu kadar paniklerken... Salı sallanır dedikleri bu olsa gerek... çok şükür evimize geldik."

Işın Karaca, Müslüm filmi sonrası "Bu ülkede Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'dan bir tane var. Onların sesi olmadan olmaz. Ben emeği geçen kimseye saygısızlık etmem ama Müslüm Gürses, filmde olmayınca olmadı. Hatta eşim Tuğrul Odabaş filmde uyudu. Müslüm sesi olmadan onun filmi olmadı bende. Eşim filmde resmen uyudu" açıklamasında bulunmuştu.

"Bizi tatmin etmedi"
26 Ekim'de vizyona giren Müslüm Gürses'in hayatının anlatıldığı 'Müslüm' filmini izleyen ve olumsuz yöndeki eleştirilerini sosyal medya hesabında ifade eden Işın Karaca, iddialı açıklamalarla gündem oldu."Oyunculuk ve müzik bildiğim iyi bir meslek. Filmde Müslüm Gürses'in sesini duymak isterdim. Timuçin Esen filmde oyunculuğunu yapacaktı. Ağzını kımıldatacaktı ve biz Müslüm Gürses sesi duyacaktık. Müslüm Gürses ikondur, idoldür. Onun sesi olmadığı için bizi tatmin etmedi."
"Bizi tatmin etmedi" 26 Ekim'de vizyona giren Müslüm Gürses'in hayatının anlatıldığı 'Müslüm' filmini izleyen ve olumsuz yöndeki eleştirilerini sosyal medya hesabında ifade eden Işın Karaca, iddialı açıklamalarla gündem oldu."Oyunculuk ve müzik bildiğim iyi bir meslek. Filmde Müslüm Gürses'in sesini duymak isterdim. Timuçin Esen filmde oyunculuğunu yapacaktı. Ağzını kımıldatacaktı ve biz Müslüm Gürses sesi duyacaktık. Müslüm Gürses ikondur, idoldür. Onun sesi olmadığı için bizi tatmin etmedi."
"Fazla abartılıyor"
İlk 10 günde 2 milyondan fazla kişinin izlediği Müslüm filminin fazla abartıldığını söyleyen Karaca, "Müslüm Baba'nın sesi olmayınca koca film bana zulüm oldu! Millet neden bu kadar abarttı ben anlamadım. Eminim Müslüm Baba da izleseydi benimle aynı fikirde olurdu" açıklamasında bulunmuştu.
"Fazla abartılıyor" İlk 10 günde 2 milyondan fazla kişinin izlediği Müslüm filminin fazla abartıldığını söyleyen Karaca, "Müslüm Baba'nın sesi olmayınca koca film bana zulüm oldu! Millet neden bu kadar abarttı ben anlamadım. Eminim Müslüm Baba da izleseydi benimle aynı fikirde olurdu" açıklamasında bulunmuştu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >