Ünlü Röportajları ve Marak Edilen Sorular - GZT

MURAT AYDIN

SİYASETÇİ
4 dönemdir Zeytinburnu Belediye Başkanlığını yürüten Murat Aydın; İstanbul'a geliş hikayesini, 19 yıllık başkanlık sürecini, fotoğraf merakını, dedesinin hayalini, yeni projelerini ve daha birçok konuyla alakalı düşüncelerini GZT okurlarıyla paylaştı.

HÜSEYİN KUTLU

DÜŞÜNÜR SANATÇI
İslam medeniyetini yaşatmak için insanlığa hizmet etmek gibi bir derdi olan Hattat Hüseyin Kutlu; hat sanatıyla nasıl tanıştığını, camilerin medeniyetimizdeki yerini, icazet müessesesi hakkında düşüncelerini, Bilim Kültür ve Sanat Derneği'nin kuruluş amacını ve daha birçok konuyla alakalı düşüncelerini GZT okurlarıyla paylaştı.

MUSTAFA ULUSOY

YAZAR DOKTOR
Psikiyatri uzmanı, ünlü yazar Mustafa Ulusoy; hayata bakışını, Risale-i Nurlarla nasıl tanıştığını, insan ve haksızlık ilişkisini, son kitabı 'Hayat Apartmanı'nı ve daha birçok konuyla alakalı düşüncelerini GZT okurlarıyla paylaştı.

MEHMED ÖZÇAY

SANATÇI
Hat sanatının yaşayan en önemli üstatlarından hattat Mehmed Özçay; hat sanatına nasıl başladığını, hat sanatında neler bulduğunu, icazet müessesesini, teknolojik gelişmelerin hat sanatı üzerindeki etkilerini ve daha birçok konuyla alakalı düşüncelerini GZT okurlarıyla paylaştı.

İBRAHİM KARAGÜL

YAZAR GAZETECİ
Yeni Şafak ve TVNET genel yayın yönetmeni, gazeteci ve yazar İbrahim Karagül; gazeteci olma hikâyesini, Türkiye’de yapılan gazeteciliği, Türkiye’nin verdiği büyük mücadeleyi, Ortadoğu’yu, yeni çıkan kitabı ‘Tanklar Kâbe’ye Dayanmadan’ı ve daha birçok konuyla alakalı düşüncelerini GZT okurlarıyla paylaştı.

HAYATİ İNANÇ

YAZAR
Sevdalısı olduğu divan edebiyatını herkese sevdiren, güler yüzlü, güzel insan yazar Hayati İnanç; edebiyat sevgisini, divan edebiyatını, değerlimizi, üstadım dediği Nabi’yi ve daha birçok konuyla alakalı düşüncelerini GZT okurlarıyla paylaştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.