Galatasaray'da dikkat çeken Selçuk İnan detayı

Dikkat çeken detay
Dikkat çeken detay

Sarı kırmızılıların Kasımpaşa'yı mağlup ettiği maçta çekilen bir fotoğraf taraftarların gündemine oturdu. Selçuk İnan'ın su molası esnasında takım arkadaşlarına su taşıdığı anlar herkesin dikkatini çekti.

Galatasaray'ın Kasımpaşa'yı 2-0 yendiği maçta çekilen bir fotoğraf sarı kırmızılı taraftarlar arasında sosyal medyada gündem haline geldi. Selçuk İnan'ın su molası sırasında takım arkadaşlarına su taşıdığı anların yer aldığı kareler futbolseverlerin dikkatini çekti.

Galatasaray'daki kadro değişiminin ardından yeni sezonda kendisine ilk 11'de yer bulamayan Selçuk İnan, Kasımpaşa maçında basın mensuplarına dikkat çeken bir fotoğraf verdi.

Taraftarla arası açık olan ve oynadığı maçlarda ıslıklı tepkilere maruz kalan tecrübeli futbolcu, Kasımpaşa maçında yine yedek kulübesindeydi. Mücadele öncesinde tribüne davet edilmeyen Selçuk İnan, takım arkadaşlarına saha kenarından destek olurken mücadelenin ilk yarısında verilen su molasında dikkat çeken bir harekete imza attı.

Su içmek için saha kenarına gelen arkadaşlarına su taşıyan futbolcu, saha kenarından gördüğü zaaflarla ilgili de uyarılarda bulundu. Selçuk İnan'ın Brezilyalı futbolcu Maicon'a su taşıdığı anların fotoğrafları sosyal medyada sarı kırmızılı taraftarlar arasında oldukça dikkat çekti.