SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Luis Figo'dan Türkiye açıklaması

Luis Figo verdiği röportajda sorulan renkli soruya gülerek cevap veriyor.
Luis Figo verdiği röportajda sorulan renkli soruya gülerek cevap veriyor.

Portekiz futbolunun efsane ismi Luis Figo, Beşiktaş’ta forma giyen vatandaşları Quaresma ve Pepe’nin Türkiye’de oynamalarının büyük şans olduğunu söyledi. İtalya Serie A ekiplerinden Roma’nın tarihindeki önemli oyunculardan biri olan Vincent Candela ise, Roma’da forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder’in önünün açık olduğunu ifade etti.

İçindekiler

İtalyan ekibi Roma’nın önemli oyuncularından Vincent Candela ve Portekizli efsane futbolcu Luis Figo İstanbul’da Efsane Sporcular Derneği’nin açılışına katıldı. İki futbolcu açılış öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Luis Figo, futbola getirilen gol çizgisi teknolojisi ve birçok ülkede kullanılmaya başlanan Video Yardımcı Hakem Sistemi ile ilgili konuşarak, "UEFA’nın genel olarak bir kararı. Efsane sporcular hakkında konuşmaya geldik" dedi.

Luis Figo ve Crespo'nun katıldığı açılışta katılımcılar açıklamalarda bulunuyor.
Luis Figo ve Crespo'nun katıldığı açılışta katılımcılar açıklamalarda bulunuyor.

LUIS FIGO: PEPE VE QUARESMA TÜRKİYE İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS

Vatandaşları Ricardo Quaresma ve Pepe’nin kariyeri hakkında konuşan Portekizli efsane futbolcu, “Takip ediyorum. İkisi de çok değerli oyuncular. Onları burada görmek Türkiye için çok büyük bir şans” açıklamasını yaptı.

Hem Real Madrid hem de Barcelona’da forma giymenin nasıl bir duygu olduğu sorusuna ise Figo,
"Bu işi profesyonel olarak yaptığım için pek zorlanmadım. İkisinde de oynamaktan çok büyük onur ve gurur duyuyorum" cevabını verdi.

Pepe havalimanında karşılaştıkları taraftarın ricasını kırmıyor ve Quaresma'yla fotoğraflarını çekiyor.
Pepe havalimanında karşılaştıkları taraftarın ricasını kırmıyor ve Quaresma'yla fotoğraflarını çekiyor.

CANDELA'DAN CENGİZ ÜNDER YORUMU

Roma’nın efsanelerinden biri olan Vincent Candela ise, Roma’da forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder ile ilgili, “Çok güzel gelişiyor. Daha çok genç ve Roma’ya geleli 1 yıl oldu. Önümüzdeki sene daha büyük işler yapacak. Büyük kulüplerden de teklifler almış. Önünün açık olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Beşiktaş Azeri Messi'yi transfer etti
İlginizi çekebilirBeşiktaş Azeri Messi'yi transfer etti
Bu gönderiyi Instagram'da gör

🇹🇷 #Günaydın

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()