SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Milan'dan Sosa açıklaması: Trabzonspor ile anlaştık

​Milan'dan Sosa açıklaması: Trabzonspor ile anlaştık
​Milan'dan Sosa açıklaması: Trabzonspor ile anlaştık

Milan Sportif Direktörü Mirabelli, Jose Sosa'nın transferi için Trabzonspor'la anlaştıklarını açıkladı.

İçindekiler

İsmi Türk takımlarıyla anılmaya devam eden Jose Sosa için AC Milan cephesinden flaş bir açıklama geldi.

AC Milan'ın Sportif Direktörü Massimiliano Mirabelli, Jose Sosa'nın transferi konusunda Trabzonspor ile anlaşmaya vardıklarını ve kararın artık Arjantinli oyuncuda olduğunu söyledi.

Massimiliano Mirabelli açıklamasında, "Jose Sosa için biz Trabzonspor ile anlaştık. Bundan sonrası oyuncuya kalmış. Trabzonspor, Sosa'yı istiyor ama bizi ilgilendirmeyen bazı dinamikler de var. Kesin imzalar atılmadıktan sonra bir şey diyemeyiz" sözlerini kullandı.

Türkiye bu gruptan nasıl çıkar?
İlginizi çekebilirTürkiye bu gruptan nasıl çıkar?

İtalya radyosuna konuşan Arjantinli futbolcunun menajeri Favio Bilardo, transfer konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Favio Bilardo, Sosa konusuna açıklık getirirken ''Türkler her gün Sosa'yı transfer ediyor. Türkler çok ilginç. Ancak Sosa, Milan'da kalmak istiyor'' şeklinde konuştu.

Beşiktaş'tan sonra kariyerine Milan'da devam eden Jose Sosa için Trabzonspor'un çok istekli olduğu belirtiliyordu. Arjantinli orta sahanın ismi Fenerbahçe ve Antalyaspor ile de anılmıştı.

Jose Sosa'nın Milan forması altındaki performansı;

TRABZONSPOR ÇOK İSTEKLİ

Arjantinli yıldız Jose Sosa'yı kadrosuna katmak için büyük uğraşlar veren ancak her defasında teklifi reddedilen Trabzonspor, Milan'a bir teklif daha yaptı.

Milli maç sonrası Fikret Orman'dan dikkat çeken paylaşım: Binlerce beğeni aldı
İlginizi çekebilirMilli maç sonrası Fikret Orman'dan dikkat çeken paylaşım: Binlerce beğeni aldı

Sky Italia'nın haberine göre, Bordo-Mavililer Sosa için Milan'a 6 milyon Euro, futbolcuya ise yıllık 5 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme önerdi.

Kaynak: Habertürk