SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Schalke, asker selamı veren Ozan Kabak için kararını açıkladı

Schalke Ozan Kabak'ı Asker selamı konusunda uyardı
Schalke Ozan Kabak'ı Asker selamı konusunda uyardı

Türkiye'nin Arnavutluk ve Fransa karşısında attığı gollerden sonra verdiği asker selamı Avrupa'da yankı uyandırmaya devam ediyor. Almanya’da Enver Cenk Şahin’in paylaşımı nedeniyle St. Pauli’den gönderilmesinin ardından Schalke’den Ozan Kabak için açıklama geldi.

İçindekiler

Almanya Bundesliga ekibi Schalke 04, Ozan Kabak'ın Fransa - Türkiye maçından sonra yaptığı asker selamı hakkında açıklamalarda bulundu.

Millilerimizin Mehmetçik'e verdiği selamın fotoğrafını beğenen Enver Cenk Şahin kulübü St. Pauli tarafından kadro dışı bırakılmıştı. Cengiz Ünder, Merih Demiral ve Hakan Çalhanoğlu da küstah yorumlara hedef olurken son olarak Ozan Kabak'ın formasını giydiği Schalke 04 takımı konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

  • Alman basınından Kicker'e yapılan açıklamada Schalke 04'ün Ozan Kabak ile görüşerek Suriye konusunu kapatacağı belirtildi.

Schalke'den gelen asker selamı açıklamasında "Ozan Kabak ile konuşarak bu konuyu kapatacağız. Kulübümüzü Suriye'deki olaylardan ve sembolik jestlerden ayrı tutuyoruz" ifadeleri kullanıldı.

UEFA'dan Türkiye'ye 'asker selamı' soruşturması
İlginizi çekebilirUEFA'dan Türkiye'ye 'asker selamı' soruşturması
Leicester'ın Çağlar Söyüncü paylaşımı gönülleri fethetti
İlginizi çekebilirLeicester'ın Çağlar Söyüncü paylaşımı gönülleri fethetti