Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarını Reynmen'in yönettiği iddia edildi

Sosyal medya fenomeni Reynmen / Yusuf Aktaş.
Sosyal medya fenomeni Reynmen / Yusuf Aktaş.

● Çıkardığı Derdim Olsun ve Ela şarkıları sayesinde büyük bir başarı elde eden Yusuf Aktaş'ın bir süre önce Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarını yönettiği iddia edildi.

● Annesiyle akraba olan Yılmaz ile bir süre çalıştığı ve sonra yanından ayrıldığı iddia edilen Aktaş, Reynmen lakabıyla sosyal medyada tanınan bir isim haline geldi.

● İlk konserini Çeşme'de veren ve 180 bin TL para kazanan Reynmen'in konuyla ilgili ne diyeceği ise merak konusu oldu.

YouTube üzerinde 5 milyona yakın takipçisi bulunan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'ın eskiden yaptığı işle ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Aktaş'ın bir süre ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarını yönettiği belirtildi.

Cem Yılmaz ve Reynmen akraba

Çıkardığı Derdim Olsun ve Ela şarkılarıyla büyük bir başarı elde eden Yusuf Aktaş ve Cem Yılmaz'ın akraba olduğu ortaya çıkmıştı. Aktaş ile annesi Hasibe Aktaş, 2013 yılında Cem Yılmaz'ın imza gününe katılmış ve bu buluşmanın ardından Anne Aktaş, Yılmaz'ın dayısının oğlu olduğunu söylemişti.

Cem Yılmaz, Hasibe Aktaş ve Yusuf Aktaş
Cem Yılmaz, Hasibe Aktaş ve Yusuf Aktaş

Sosyal medya hesaplarını yönettiği iddia edildi

Sosyal medya fenomeni olarak adını duyuran Reynmen'in Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarını yönettiği iddia edildi. Şarkılarıyla dünya listelerine girmeyi başaran Reynmen'in bu işi bir süre sonra bıraktığı belirtildi.

Cem Yılmaz ve Yusuf Aktaş
Cem Yılmaz ve Yusuf Aktaş

İlk konserinde hayal kırıklığına uğrattı

Şarkıları izlenme rekoru kıran Yusuf Aktaş ilk konserini Çeşme'de verdi. Sahnede yaklaşık 45 dakika kalan Aktaş'ı bin kişi izledi. Locaların fiyatlarının 15 ile 40 bin lira arasında değiştiği konserde Ela ve Derdim Olsun şarkısını camlı okumak yerine playback yaptı.

Reynmen, ilk kez Çeşme'de sahneye çıktı
Reynmen, ilk kez Çeşme'de sahneye çıktı

'Bana karışmayın'

45 dakika kaldığı sahnede kendi şarkılarını canlı okumayıp playback yapan Yusuf Aktaş, "Kalbini kırdığım biri varsa özür dilerim. Ama artık beni salın, karışmayın. Hiç sandığım gibi değilmiş" diyerek hem dans etmenin hem de şarkı söylemenin zor olduğunu itiraf etti. Playback yaparak eleştirilerin hedef olan Reynmen sosyal medyanın diline düştü.