Fatih Portakal'ın yerine Selçuk Tepeli'nin geleceği iddia edildi

Selçuk Tepeli
Selçuk Tepeli

Fatih Portakal'ın FOX TV'den istifası sonrası yerine gelecek isim merak ediliyor. Portakal'ın yerine Selçuk Tepeli'nin FOX TV ana haberin yeni sunucusu olacağı iddia edildi.

Sürpriz bir kararla emekli olan Fatih Portakal, FOX TV ile yollarını resmen ayırdı. Önce FOX yönetimi yazılı bir açıklama ile istifayı doğruladı. Ardından da Fatih Portakal 'toprakta yaşayacağım' diyerek verdiği kararın gerekçelerini açıkladı.

FOX TV'de Fatih Portakal'dan boşalan ana haber koltuğuna kimin oturacağı merak konusu oldu. İddialara göre, FOX TV ana haberin yeni sunucusu Selçuk Tepeli olacak.

Selçuk Tepeli kimdir?

  • 1974 yılında İstanbul'da doğan Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı.
  • Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı'nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde bulundu. Selçuk Tepeli 2020 yılı ocak ayında Habertürk'ten istifa etmişti.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >