20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

iOS 11’in iPhone 8’deki görüntüsü nasıl olacak?

iOS 11
iOS 11

iPhone 8, henüz bizlerle buluşmadan birçok farklı ipucu ve söylenti yoluyla tahmin edilebilir bir hal almaya başladı. Kullanıcıların son merakı ise iOS 11’in iPhone 8 için nasıl bir görünüme sahip olacağı yönündeydi. Bu sorunun cevabına dair en güçlü tahminlerse Max Rudberg’den geldi…

İçindekiler

iPhone 8’in görüntülerine ve teknik özelliklerine dair sızıntılar gün geçtikçe artıyor. Birçok farklı görüş, yorum ve tahmin art arda sıralanıyor. Durum böyleyken ve Apple’ın tam ekran, çerçevesiz bir görünüme sahip olacağı ortadayken arayüze dair detaylar da merak uyandırmaya başladı. “Home” tuşunu terk ederek dokunmatik uyarı sistemine geçmeyi kararlaştıran Apple’da iOS 11’in nasıl görüneceğini Max Rudberg çeşitli görsellerle tahmin etmeye çalıştı…

Ünlü tasarımcı Max Rudberg, yayınladığı tasarımlarla hem ilgi çekici hem de gerçeğe oldukça yakın tahminlerde bulunduğu söylenebilir. iPhone 8’de bire bir uygulanabilir olması garanti olmasa da makul sayılabilecek tahminleriyle Rudberg, kendince bir görüntü tutarlılığı yakalamış durumda. Yayınlanan dört farklı fotoğrafın en solundaki daha büyük çerçeveler ve fiziksel giriş tuşu barındırıyor. Onun yanında bulunan görüntüyse ekranın üst kısmında bulunan “çentik” ile sanal bir giriş düğmesiyle karşımızda.

Diğer iki fotoğraf ise ekranın üst kısmında çentik bulunmayan iPhone 8’i göstererek birçok açıdan farklı olmayan iki farklı görsel sunuyor. Rudberg’in yayınladığı fotoğraflarda net olarak belli olan nokta ise çentiğin özellikle telefonun siyah rengine zıt,beyaz arka plana sahip olan bir uygulamada oldukça tuhaf ve dikkat dağıtıcı olarak göründüğü yönünde… Rudberg’in tahminleri ne kadar doğru çıkacak bilinmese de iPhone 8, tasarım olarak yine fazlaca ilgi uyandıracak gibi duruyor.

İlginizi çekebiliriPhone 8 çıkar çıkmaz karaborsaya düşebilir
İlginizi çekebiliriPhone 8 ne kadar hızlı olacak?
İlginizi çekebilirBeyaz iPhone 8'in yeni görüntüsü ortaya çıktı