Mustafa Uslu'nun, 'Müslüm'den sonra milyonlar kazanacağı yeni filmi belli oldu

Müslüm filmin yayına girdiğinden bu yana olan hasılatının 58 milyon 462 bin 172,61 lira olduğu ortaya çıktı.
Müslüm filmin yayına girdiğinden bu yana olan hasılatının 58 milyon 462 bin 172,61 lira olduğu ortaya çıktı.

Beyazperdede yayınlandığı günden beri gişe rekorları kıran 4,5 milyon kişinin izlediği "Müslüm" filminin yapımcısı Mustafa Uslu, şimdi de efsane halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesini film yapmaya hazırlanıyor.

Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesini beyaz perdeye aktaracak olan Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu, yeni filmi hakkında şunları söyledi:

  • "Çok güzel ve etkileyici bir film olacak, Naim Süleymanoğlu bu kez sinemada rekor kıracak diye düşünüyorum."

Yapımcı Mustafa Uslu, 4,5 milyona yakın kişinin izlediği "Müslüm" filminden sonra bu kez Türk spor tarihinde büyük iz bırakan halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesini film yapmaya hazırlanıyor.

Müslüm filminde, usta sanatçı Müslüm Gürses'in hayatı, ailesi ve kariyeri anlatıldı.
Müslüm filminde, usta sanatçı Müslüm Gürses'in hayatı, ailesi ve kariyeri anlatıldı.

Bir yıl sonra vizyona girmesi planlanan filme ilişkin açıklamada bulunan Mustafa Uslu, şunları söyledi:

  • "Naim Süleymanoğlu, ilk dünya rekorunu 16 yaşında kırmış. Olimpiyatta üst üste 3 kez altın madalya kazanmış bir isim. Bana hep soruyorlar, 'Neden gerçek hayat hikayelerini filme çekiyorsunuz?' diye. Ben de soruyorum, 'Neden şimdiye kadar kimse çekmemiş?' Kahraman Astsubay Süleyman (Dilbirliği) Amcamız, Müslüm Gürses, Aşık Veysel, Gülsüm (Kabadayı) Anne, Dumlupınar Denizaltısı'nda şehit olan askerlerimiz ve daha niceleri. Ülkemizde, Naim Süleymanoğlu'nun hayatı gibi anlatılmaya değer, unutulmaması gereken, gelecek kuşaklara aktarılması şart olan o kadar değerli hayatlar var ki."


2. Sayfa programına bağlanan yapımcı Mustafa Uslu, 'Müslüm Gürses'in babası kızını öldürmedi' iddialarına açıklık getirdi.
2. Sayfa programına bağlanan yapımcı Mustafa Uslu, 'Müslüm Gürses'in babası kızını öldürmedi' iddialarına açıklık getirdi.

Kimin oynayacağı henüz belli değil
Ünlü yapımcı Mustafa Uslu, Süleymanoğlu'nu kimin oynayacağının henüz belli olmadığını söyleyerek henüz düşünme aşamasında olduklarını dile getirdi.
Kimin oynayacağı henüz belli değil Ünlü yapımcı Mustafa Uslu, Süleymanoğlu'nu kimin oynayacağının henüz belli olmadığını söyleyerek henüz düşünme aşamasında olduklarını dile getirdi.
"Hiçbir başarı tesadüf değildir"
Hiçbir başarının kolay kazanılmadığının altını çizen Mustafa Uslu, şunları kaydetti:


"Naim Süleymanoğlu, podyumda kendi kilosunun iki, üç katı ağırlığında halterleri kaldırıp adını dünya spor tarihine yazdırırken biz de onunla birlikte ekran başında nefesimizi tuttuk, tek yürek olduk, dua ettik. Ama oralara gelene kadar bu insan neler yaşadı? Bulgaristan'da ne badireler atlattı? Türkiye'ye geldikten sonra neler oldu? Yine çok güzel ve etkileyici bir film olacak, Naim Süleymanoğlu bu kez sinemada rekor kıracak diye düşünüyorum."
"Hiçbir başarı tesadüf değildir" Hiçbir başarının kolay kazanılmadığının altını çizen Mustafa Uslu, şunları kaydetti: "Naim Süleymanoğlu, podyumda kendi kilosunun iki, üç katı ağırlığında halterleri kaldırıp adını dünya spor tarihine yazdırırken biz de onunla birlikte ekran başında nefesimizi tuttuk, tek yürek olduk, dua ettik. Ama oralara gelene kadar bu insan neler yaşadı? Bulgaristan'da ne badireler atlattı? Türkiye'ye geldikten sonra neler oldu? Yine çok güzel ve etkileyici bir film olacak, Naim Süleymanoğlu bu kez sinemada rekor kıracak diye düşünüyorum."
 "Time dergisine kapak olmayı başarmış sayılı isimlerden"
Yapımcı Uslu, Müslüm Gürses'in müzikte, Naim Süleymanoğlu'nun ise sporda efsane olduğunu dile getirerek, "Naim, Time dergisine kapak olmayı başarmış sayılı isimlerden. Ben filmlerimde bilinenin arkasını, herkesin bildiğini sandığı ama bilmediği, farkında olmadığı gerçekleri anlatmayı seviyorum ve tercih ediyorum" diye konuştu.
"Time dergisine kapak olmayı başarmış sayılı isimlerden" Yapımcı Uslu, Müslüm Gürses'in müzikte, Naim Süleymanoğlu'nun ise sporda efsane olduğunu dile getirerek, "Naim, Time dergisine kapak olmayı başarmış sayılı isimlerden. Ben filmlerimde bilinenin arkasını, herkesin bildiğini sandığı ama bilmediği, farkında olmadığı gerçekleri anlatmayı seviyorum ve tercih ediyorum" diye konuştu.
'Türk Herkül: Naim Süleymanoğlu' 2019'da!
Müslüm ile birlikte bu yıl üç film tamamladıklarına dikkati çeken Uslu, şu bilgileri verdi:


"Serdar Akar'ın yönettiği 'Çiçero' filmimiz 2019'un ocak ayında vizyona girecek. 'Ayla' ve 'Müslüm'ün yönetmeni Can Ulkay'ın çektiği 'Turkish'i Dondurma' filmi mart ayında izleyiciyle buluşacak. Bu arada başrolünde Binnur Kaya'nın oynadığı 'Gülsüm Anne' filmimizin çekimleri de yakında başlayacak. 'Türk Herkül: Naim Süleymanoğlu' filmi de yine 2019'da, kendisinin ölüm tarihi olan 18 Kasım'da vizyona girecek şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz."
'Türk Herkül: Naim Süleymanoğlu' 2019'da! Müslüm ile birlikte bu yıl üç film tamamladıklarına dikkati çeken Uslu, şu bilgileri verdi: "Serdar Akar'ın yönettiği 'Çiçero' filmimiz 2019'un ocak ayında vizyona girecek. 'Ayla' ve 'Müslüm'ün yönetmeni Can Ulkay'ın çektiği 'Turkish'i Dondurma' filmi mart ayında izleyiciyle buluşacak. Bu arada başrolünde Binnur Kaya'nın oynadığı 'Gülsüm Anne' filmimizin çekimleri de yakında başlayacak. 'Türk Herkül: Naim Süleymanoğlu' filmi de yine 2019'da, kendisinin ölüm tarihi olan 18 Kasım'da vizyona girecek şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz."
58 milyon 462 bin 172,61 lira hasılat
Müslüm Gürses'in hayatını anlatan Müslüm filmi, 4.5 milyon kişi tarafından izlendi. Filmin yayına girdiğinden bu yana ise, hasılatının 58 milyon 462 bin 172,61 lira olduğu ortaya çıktı.
58 milyon 462 bin 172,61 lira hasılat Müslüm Gürses'in hayatını anlatan Müslüm filmi, 4.5 milyon kişi tarafından izlendi. Filmin yayına girdiğinden bu yana ise, hasılatının 58 milyon 462 bin 172,61 lira olduğu ortaya çıktı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >