Ali Ece: Oğuzhan Özyakup tedavi görüyor

Oğuzhan Özyakup bu sezon genelde maçlara yedek kulübesinde başlıyor.
Oğuzhan Özyakup bu sezon genelde maçlara yedek kulübesinde başlıyor.

Spor yorumcusu Ali Ece, Beşiktaş'ta forma şansı bulamayan Oğuzhan Özyakup'un psikolojik yönden tedavi gördüğünü söyledi. Konuyla ilgili milli futbolcudan da yanıt geldi.

Beşiktaş'ta bu sezon çok fazla süre alamayan ancak Şenol Güneş tarafından A Milli Takım kadrosuna çağrılan Oğuzhan Özyakup ile ilgili spor yorumcusu Ali Ece, dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Youtube üzerinden Özgür Buzbaş ile TT Show adlı bir program yapan tecrübeli yorumcu burada, siyah-beyazlı futbolcunun psikolojik olarak rahatsızlığının bulunduğunu ve tedavi gördüğünü söyleyerek şunları dile getirdi:

  • Şenol Güneş, Oğuzhan Özyakup konusunda gerçeği açıklamıyor ve iyi yapıyor. Bu gerçeği biz biliyoruz. Oğuzhan'ın çok ciddi bir psikolojik sorunu var. Hepimizin başına gelebilecek ağır bir psikolojik rahatsızlık yaşıyor. Doktorlara gitti, teşhis konuldu. Kendi açıklamak isterse açıklar.

Oğuzhan Özyakup'tan yalanlama geldi

Konuya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden yanıt veren Oğuzhan Özyakup, şunları dile getirdi:

  • Gündeme tutunmak için benimle ilgili iddialarda bulunan kişinin, hakkımda söylediği şeylerin hepsi hayal ürünüdür. Konuyla ilgili hukuki süreci başlattığımın bilinmesini isterim.