Beşiktaş'ta saklanan gerçek: Quaresma'nın Vida rahatsızlığı

Beşiktaş'ta saklanan gerçek: Quaresma'nın Vida rahatsızlığı​
Beşiktaş'ta saklanan gerçek: Quaresma'nın Vida rahatsızlığı​

Bayern Münih maçında kırmızı kart gören Domagoj Vida ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Ünlü yorumcu Mehmet Demirkol, Domagoj Vida'nın aldığı maaşın takımda rahatsızlık oluşturduğunu ve bu durumdan en çok rahatsız olan ismin Quaresma olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'ın Bayern Münih'e 5-0 mağlup olduğu maçla ilgili değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol çarpıcı bir iddiada bulundu.

Mücadelenin 16. dakikasında kırmızı kart gören Vida ile ilgili konuşan Demirkol, Hırvat savunmacıya verilen paranın takım içerisinde huzursuzluğa neden olduğunu ifade etti.

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol'un açıklamaları şöyle;

"VİDA'NIN ELİNİ BİLE SIKMADI"

  • "Vida oyundan çıkarken Quaresma'nın nasıl baktığını ve elini nasıl uzatmadığını gördük. Quaresma 2 milyon euro kazanıyor. Bu takımı Şampiyonlar Ligi'nde buraya getiren oyunculardan biri. Yine bu oyunculardan Tosic, 1,5 milyon euro kazanıyor. Vida ise devre arasında 3,5 milyon euro maaş, 1,5 milyon euro imza parasına geldi. Zaten böyle bir rahatsızlık var. Bunu Beşiktaşlı muhabirler söylüyor ama yazamıyorlar. Ortada hesap kitap yanlışı var. 'Biz bu takımı bu duruma getirdik' diyorlardır. Bunların üzerine Vida hiç yapılmaması gereken bir şeyi yaptı, daha 16. dakikada kırmızı kart gördü."